Cesta: Archiv vydání / 2010 / 20


Počítač pro každého 20/2010

Hodila by se vám tiskárna na místě vzdáleném od počítače nebo na místě, kam není vhodné vést kabely? Řešením může být jedna z bezdrátových tiskáren: Ty jsou dnes už dostupné za příznivé ceny. Tři takové modely vám představíme v PPK 20/2010. Kromě toho vám představíme levné domácí PC, levný mobil pro pohodlné psaní SMS, přiblížíme vám, jaké novinky na poli počítačů a spotřební elektroniky můžete čekat v následujících měsících, a chybět nebude ani oblíbený rádce nakupujícího.


Počítač pro každého 20/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, možná i vy občas přemýšlíte o tom, jak využít počítač k něčemu užitečnějšímu, než je hraní her a přehrávání filmů stažených z internetu. Počítač je samozřejmě ideálním nástrojem na zpracování a ukládání fotografií a videa, na získávání nejrůznějších informací z internetu a na komunikaci. S vhodným programovým vybavením vám však může významně ulehčit veškeré „papírování“, jemuž se při řádném vedení domácnosti nevyhnete.


Počítač pro každého 20/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah dvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 20/2010 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje tři plné verze. Těšit se můžete na videokurz Video-Office 2003&2007, který vás naučí pracovat s kancelářským balíkem Microsoft Office, na program Paragon Total Defrag 2010 Special Edition, jenž optimalizuje umístění dat na pevných discích počítače (provádí efektivní defragmentaci), a také na databázový program All My Books, sloužící ke správě knih.


Počítač pro každého 20/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 20/2010 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek