Cesta: Archiv vydání / 2010 / 11


Počítač pro každého 11/2010

Zejména bulvární média ráda informují o obětech počítačové kriminality a zveličují hrozby, které ve virtuálním prostředí číhají. Počítačů a internetu se přitom rozhodně není třeba bát. Na druhou stránku jistá dávka opatrnosti a prevence je nanejvýš vhodná. Proto jsme se opět rozhodli podívat na téma bezpečnosti „od podlahy“, ale objektivně. V PPK 11/2010 vám poradíme, jak zabezpečit (nový) počítač. Neomezíme se však jen na kyberkriminalitu, ale podíváme se také na ochranu počítače před nehodami, přírodními živly, omyly uživatele a v neposlední řadě na ochranu dětí před nevhodným obsahem.


Počítač pro každého 11/2010 – úvodník

Je pochopitelné, že byste mohla být trochu obavy, protože nevíte, ale já jsem se lukrativní obchodní návrh spolecného zájmu se s Vámi podelit. Dostal jsem tvuj odkaz na muj dotaz na nekoho, kdo mi vyhovuje navržené obchodní vztah. Já jsem pan Patrick KW Chan, výkonný reditel a financní reditel v Hang Seng Bank Ltd jsem skryté podnikání návrh pro vás.


Počítač pro každého 11/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah jedenáctého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2010 – obsah CD

Zdarma přiložený disk je opět naplněn zajímavým obsahem. Těšit se můžete na nástroj novaPDF 7 Lite Desktop, který umí vytvářet dokumenty formátu PDF a pracovat s nimi, dále na dokumentární film ze světa ryb a také na oblíbenou excelovskou tabulku k nadcházejícímu MS v ledním hokeji. V duchu ústředního tématu čísla nebudou chybět ani ty nejdůležitější bezpečnostní programy, jež by měl člověk nainstalovat ještě před připojením počítače k internetu.


Počítač pro každého 11/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 11/2010 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek