Cesta: Archiv vydání / 2010 / 09 / Počítač pro každého 9/2010 – PDF


Jak propojit televizor s počítačem

Mnozí čtenáři by rádi přehrávali filmy z počítače na (velké) obrazovce svého (nového) televizoru anebo by ke svému počítači (resp. notebooku) rádi připojili druhý monitor. Něčeho takového lze docílit relativně snadno, jen se nesmíte zaleknout množství různých propojovacích kabelů.


Komfortní komunikace

V minulém vydání PPK jsme představili zajímavý komunikační program Trillian Astra. Již víte, proč a jak se registrovat do sítě Astra (což je pro běh Trillianu nezbytné) a jak program nainstalovat. Dnes se podíváme na zoubek programu samému.

 


Když staré programy nepracují

Windows XP byla na trhu dlouhou řadu let a vzniklo pro ně velké množství programů. Některé z nich nefungují v nových operačních systémech správně. Windows 7 nabízejí možnost simulace starší verze operačního systému.


Stahujeme a kupujeme hudbu

Hudebním CD odzvonilo. Na jejich místo se nevtlačil žádný jiný typ nosiče, nýbrž šíření hudby v elektronické formě po internetu. Kde si v současnosti mohou čeští uživatelé na internetu koupit hudbu? Na jaké problémy se musí připravit? Lze stahovat hudbu zdarma a přitom legálně? Jak se k ní propracovat? Nejen na tyto otázky odpovídají následující řádky.


Přílohy ke stažení

Jak propojit televizor s počítačemJak propojit televizor s počítačem (446.11 KB)
Když staré programy nepracujíKdyž staré programy nepracují (836.85 KB)
Komfortní komunikaceKomfortní komunikace (673.06 KB)
Stahujeme a kupujeme hudbuStahujeme a kupujeme hudbu (335.35 KB)
Tvorba www stránek