Cesta: Archiv vydání / 2010 / 06 / Počítač pro každého 6/2010


Počítač pro každého 6/2010 (1. 3. 2010)

Velké LCD monitory jsou nejen praktické (umožňují pohodlnou práci s několika okny současně), ale už i cenově dostupné pro každého běžného uživatele. Do PPK 6/2010 jsme proto zařadili test několika obrazovek s úhlopříčkou 26 a 27 palců (66 a 68 cm): Podrobně představíme jejich výhody i nevýhody a poradíme vám, na co si dát při nákupu pozor. Dále jsme otestovali malý a elegantní fotoaparát schopný natáčet video ve vysokém rozlišení, výkonný a bohatě vybavený notebook, herní myš a mnoho jiných zajímavých produktů.

V dalších článcích se zaměříme na problematiku videa ve vysokém rozlišení (kde jej vzít, jaké nároky klade na počítač aj.), vysvětlíme vám, proč a jak aktualizovat Windows, a podíváme se třeba i na nepsaná, leč užitečná pravidla slušného chování na internetu. Nepřijdete však ani o tipy na zajímavé služby, na produkty a na funkce populárních programů.

V pravidelné porci podrobných návodů „krok za krokem“ vám poradíme, proč a jak důkladně smazat citlivá data, jak pracovat s hromadnou korespondencí, jak digitalizovat VHS kazety prostřednictvím domácího multimediálního centra, jak vylepšit nastavení Windows 7 a ještě mnohem víc.

Jak je již dobrým zvykem, šesté vydání časopisu Počítač pro každého přináší jako bezplatnou přílohu DVD našlapané zajímavými bonusy. Těšit se můžete na vynikající mapový program InfoMapa 10 Special Edition, na oblíbený program IDOS – jízdní řády 2010, na velice zajímavý filmový dokument Psi a v neposlední řadě na elektronickou verzi čtyř posledních ročníků PPK (2006 až 2009). Kromě toho jsme pro vás protřídili internet a vybrali jsme ty nejlepší bezplatné programy.


Tvorba www stránek