Cesta: Archiv vydání / 2010 / 05 / Počítač pro každého 5/2010 – PDF


Dokumenty z různých Office

Nová verze Office 2007 přinesla i nové formáty dokumentů. A s tím přišla otázka přenositelnosti dokumentů mezi jednotlivými verzemi MS Office. Podíváme se na to, jaké možnosti máte.

 


Jak z fotografií vytvořit mozaiku

Mozaiku, tedy snímek složený z velkého množství dalších fotografií, jste určitě už někdy viděli. V tomto návodu vám ukážeme, jak si takový efektní obrázek vytvořit ze svých vlastních fotografií. Můžete jej pak použít třeba jako základ nápaditého přání nebo jej vytisknout jako originální dárek.


Elektronická pošta pro pokročilé

V závěrečném díle seriálu volně navazujících návodů na ovládání e-mailového klientského programu Thunderbird se dozvíte několik tipů, které ocení zejména každodenní uživatelé elektronické pošty. Podíváme se především na přidání automatického podpisu a na třídění zpráv do složek.


Neduhy a nešvary ICQ

ICQ je populární komunikační služba. Má však i své stinné stránky, které je dobré znát. Na následujících řádcích se podíváme na některé obvyklé problémy a nešvary spojené s užíváním ICQ a trochu zabrousíme i do „internetové etikety“, související právě s touto populární službou.


Přílohy ke stažení

Dokumenty z různých OfficeDokumenty z různých Office (356.8 KB)
Elektronická pošta pro pokročiléElektronická pošta pro pokročilé (444.44 KB)
Jak z fotografi í vytvořit mozaikuJak z fotografi í vytvořit mozaiku (381.04 KB)
Neduhy a nešvary ICQNeduhy a nešvary ICQ (174.01 KB)
Tvorba www stránek