Cesta: Archiv vydání / 2010 / 04 / Počítač pro každého 4/2010 – úvodník


Počítač pro každého 4/2010 – úvodník

DVD plné užitečných programů

Vážení čtenáři, přílohou tohoto vydání je místo původně plánovaného CD mimořádně dévédéčko. Je to proto, že jsme pro vás připravili hned několik zajímavých bonusů a že ty bychom ani při nejlepší vůli na jedno cédéčko nedokázali vtěsnat.

Díky tomuto DVD si tedy budete moci nainstalovat a po dobu devíti měsíců (do konce letošního října) zdarma používat beta verzi nejnovějšího kancelářského balíku od Microsoftu – MS Office Professional 2010. Milovníci živé přírody jistě ocení filmový dokument o kočkovitých šelmách a většině uživatelů se budou hodit i oboustranné překladové slovníky z češtiny do čtyř světových jazyků. Podobné slovníky jsou sice zdarma dostupné i na internetu, ale ne vždy má každý k síti okamžitý přístup, a tak je dobré mít slovník i ve svém počítači. Majitelé digitálních fotoaparátů mohou využít i šikovný program určený pro správu a úpravu fotografií v počítači.

Zapomenout nesmím ani na kompletní archiv našeho časopisu za předchozí čtyři roky – na DVD najdete všechna vydání ročníků 2006–2009 ve formátu PDF s možností fulltextového vyhledávání. Více o obsahu DVD se dočtete na následující dvoustránce.

Přeji vám mnoho zdaru při používání programů z našeho DVD.

Ivan Heisler, šéfredaktor


Tvorba www stránek