Cesta: Archiv vydání / 2010 / 04


Počítač pro každého 4/2010

Máte doma více než jen jeden počítač a potřebujete mezi jednotlivými PC sdílet připojení k internetu, tiskárnu či soubory? V PPK 4/2010 vám poradíme, jak jednoduše vytvořit domácí síť. Dále se dozvíte, jak stávající síť rozšířit o možnost bezdrátového připojení a jak síť zabezpečit, a přidáme podrobné návody na sdílení tiskáren a souborů.


Počítač pro každého 4/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, přílohou tohoto vydání je místo původně plánovaného CD mimořádně dévédéčko. Je to proto, že jsme pro vás připravili hned několik zajímavých bonusů a že ty bychom ani při nejlepší vůli na jedno cédéčko nedokázali vtěsnat.


Počítač pro každého 4/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah čtvrtého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2010 – DVD

Elektronická příloha PPK se na CD tentokrát nevešla, takže mimořádně přikládáme doslova „našlapané“ DVD. Těšit se můžete na archiv čtyř ročníků PPK ve formátu PDF, testovací verzi kancelářského balíku Microsoft Office Professional 2010 (je plně funkční do října 2010), překladové slovníky Magnus 2009 (angličtina, němčina, francouzština a ruština) a na filmový dokument s krátkým, ale výstižným názvem Kočky (představuje populární zvířata hned z několika hledisek – biologického, zeměpisného, historického i uměleckého).


Počítač pro každého 4/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma pět ukázkových článků z PPK 4/2010 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek