Cesta: Archiv vydání / 2010 / 03


Počítač pro každého 3/2010

V třetím letošním vydání se zaměříme na to, jak vylepšit stolní počítač nebo notebook. V rubrice Téma čísla vám představíme různé doplňky a zařízení, kterými můžete zefektivnit svoji práci, případně díky nimž si můžete užít s počítačem více zábavy. Samozřejmě že připojíme nezbytné tipy na nákup.


Počítač pro každého 3/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, jedním z hlavních témat tohoto vydání je digitalizace analogového videa. Možná že i vy máte doma sbírku videokazet s filmy nebo s rodinným videem a tuto videotéku byste rádi zachovali do budoucna. Kazety i jejich přehrávače však stárnou, a tak jsou namístě úvahy o tom, jak záznam převést do digitální podoby.


Počítač pro každého 3/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah třetího vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2010 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete hodnotný bonus – plnou verzi bezpečnostního balíku F-Secure Internet Security 2010. Jde o bezpečnostní balík nabízející komplexní ochranu před hrozbami z internetu. Program zajišťuje ochranu počítače v reálném čase, která na pozadí systému kontroluje všechny soubory, se kterými pracujete. Dále jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších programů pro práci s videem a výběr nástrojů na vylepšení chodu Windows.


Počítač pro každého 3/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 3/2010 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek