Cesta: Archiv vydání / 2010 / 01 / Počítač pro každého 1/2010 – PDF


Komunikujte kdekoliv

Téměř každý z nás má již nějaký kecálkovský (tzv. IM) účet, a to ať již se jedná o populární ICQ, MSN, Jabber, nebo o jiný. Jakmile se však ocitnete na jiném než na svém počítači, nemáte ke svému účtu přístup. Pomůže vám však bezplatná webová služba, jejímž prostřednictvím se můžete ke svým účtům (i k více najednou) připojit a komunikovat potom skutečně odkudkoliv.


Vybíráme pevný disk

Říká se, že žádný pevný disk není dost velký. Nároky na kapacitu disků rostou, a tak není divu, že je potřeba jednou za čas přikoupit do počítače další pevný disk nebo vyměnit ten stávající. Jak si však správně vybrat? Kapacita je sice z uživatelského pohledu tím nejdůležitějším, ale je tu také hned několik dalších faktorů, které je nutné nebo vhodné zohlednit.


Instant messaging pro začátečníky

Instant messaging je komunikace v reálném čase po internetu za pomoci textu, a to obvykle mezi dvěma uživateli. Zatímco e-mail je moderní alternativou dopisu, instant messaging supluje rozhovor z očí do očí. Je určen tedy pro obousměrnou komunikaci mezi dvěma uživateli a umožňuje okamžitou reakci.

 


Přílohy ke stažení

Instant messaging pro začátečníkyInstant messaging pro začátečníky (691.37 KB)
Komunikujte kdekolivKomunikujte kdekoliv (514.92 KB)
Vybíráme pevný diskVybíráme pevný disk (499.57 KB)  • .
  • .

Tvorba www stránek