Cesta: Archiv vydání / 2010


Obsah ročníku 2010

Obsah ročníku 2010

Stáhněte si přehlednou tabulku s výpisem všech článků, které vyšly na stránkách Počítače pro každého v roce 2010.


Počítač pro každého 25/2010

Poslední letošní vydání PPK nemůže opomenout problematiku předvánočních nákupů. Mnoho lidí si v tomto čase pořizuje nové vybavení, a tak jistě mnozí ocení průvodce výběrem nového počítače. Poradíme vám, kdy zvolit stolní počítač a kdy notebook, na co si dát při výběru počítače pozor, jaké jsou běžné cenové relace, které příslušenství stojí za to si pořídit, a dostane se vám i mnoha dalších rad. Čtenáři, kterým letos schází inspirace, určitě též ocení tipy na vánoční dárky.


Počítač pro každého 25/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, máte svou stránku na Facebooku? Kolik máte v této sociální síti přátel? A má svou stránku na Facebooku váš kocour? Možná že si při čtení těchto otázek ťukáte na čelo. Proč byste měli mít nějaké přátele v síti a proč by měl na internet něco psát váš kocour, který neumí ani číst? Normálnímu člověku, který je ze staré školy a má konzervativní názory, to celé připadá jako nesmysl. Je však pravda, že o Facebooku stále častěji slyšíme a čteme v médiích, a to v různých souvislostech.


Počítač pro každého 25/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah pětadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 25/2010 – obsah CD

Na zdarma přiloženém cédéčku najdete obsáhlou multimediální prezentaci druhé nejcennější movité památky v Česku – relikviáře sv. Maura. Prezentace zahrnuje stovky fotografií a mnoho informací o historii této památky. Kromě toho se můžete těšit také na plnou verzi profesionálního šifrovacího programu GiliSoft USB Stisk Encryption, jehož pomocí lehce ochráníte citlivá data uložená na přenosných USB discích. Chybět nebude ani výběr nejlepších zdarma dostupných nástrojů a aplikací.


Počítač pro každého 25/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 25/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 24/2010

I když si to mnozí z nás nechtějí připustit, Vánoce pozvolna klepou na dveře. PPK 24/2010 proto přináší tipy na vánoční dárky pro uživatele počítačů. Vybrali jsme ty nejzajímavější produkty vhodné pro muže, pro ženy i pro děti, a to v různých cenových relacích. Nebudou však chybět tradiční testy – například recenze zajímavého monitoru s TV přijímačem a velký test kompaktních fotoaparátů se sedmi- až osminásobným zoomem – ani oblíbená rubrika Rádce nakupujícího.


Počítač pro každého 24/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, stejně jako skoro každý i my se v posledních týdnech před Vánocemi rozhlížíme, jakým vhodným dárkem bychom potěšili své blízké. A jako fandové počítačů hledáme právě v této oblasti. V dnešním vydání se s vámi podělíme o tipy na užitečné doplňky a zařízení, které mohou udělat radost uživatelům počítačů nebo o které si mohou Ježíškovi sami napsat. Třeba vám naše rady ušetří starosti s výběrem vhodného dárku.


Počítač pro každého 24/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah čtyřiadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 24/2010 – DVD

Na zdarma přiloženém DVD najdete vedle osmdesáti aktuálních verzí nejlepších bezplatných programů také tři exkluzivní bonusy. Jedním z nich je plná verze strategické hry Earth 2160. Videokuchařka Jak vaří Češi vám názorně ukáže, jak připravit tradiční českou štědrovečerní večeři. Toto video můžete z našeho DVD přehrát i ve stolním DVD přehrávači. Třetím bonusem jsou užitečné překladové slovníky Magnus 2011 s bohatou slovní zásobou pěti světových jazyků.


Počítač pro každého 24/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 24/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 23/2010

Nakupování na internetu je pro mnohé uživatele běžnou praxí. Radost z pohodlí však může být zkalena některými kontroverzními, či rovnou nezákonnými praktikami internetových obchodníků. Na nejčastější triky e-shopů si posvítíme v PPK 23/2010. Dozvíte se také, jaké informace by měli internetoví obchodníci uvádět a jak nejsnáze poznáte podvodníky.


Počítač pro každého 23/2010 – úvodník

Nedlouho poté, co svět domácí audiovizuální zábavy přeřadil na vysoké rozlišení (HD), je tu nová móda, a sice iluze trojrozměrného zobrazení neboli 3D. Zatímco HD na nás útočí ze všech stran (logo Full HD, nebo aspoň HD ready najdete na většině nových televizorů, ve vysokém rozlišení jsou filmy na discích Blu-ray, videa na internetu, a dokonce značná část televizních pořadů), 3D je zatím v začátcích.


Počítač pro každého 23/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah třiadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 23/2010 – obsah CD

Na přiloženém CD naleznete bezplatnou plnou verzi multimediálního turistického průvodce Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Interaktivní program obsahuje doposud nejbohatší publikaci o katedrále sv. Víta s velkým množstvím fotodokumentace a doplňujících informací. Pro milovníky výtvarného umění a historie Prahy je určena podrobná interaktivní prohlídka, která vás seznámí téměř s osmi sty fotografiemi katedrály. Chybět však nebude ani tradiční výběr prověřených bezplatných programů a her.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek