Cesta: Archiv vydání / 2009


Počítač pro každého 4/2009

Ještě před pár lety byla CD (o DVD ani nemluvě) velmi drahá, a tak jen málokdo jich měl větší množství. Avšak doba pokročila, a tak se vám jistě už nejednou stalo, že jste marně vzpomínali, na kterém CD/DVD máte určitá data (hudbu, filmy, fotografie…). V PPK 4/2009 se proto věnujeme problematice popisu/potisku, skladování a evidence optických disků. Kromě stručného průvodce, představujícího všechny možnosti (a upozorňujícího na obvyklé chyby), přidáme k tématu i praktické návody „Jak na to“.


Počítač pro každého 4/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, zálohujete data uložená ve svém počítači? A jestliže ano, děláte to pravidelně? Odpovědi na obě tyto otázky by měly být kladné, ale skutečnost je bohužel taková, že většina z nás důležitost zálohování podceňuje. Buď proto, že data uložená v počítači nepovažujeme za tak důležitá, abychom byli ochotni jejich ochraně věnovat svůj čas a nějakou tu námahu, nebo proto, že nevíme, jak na to.


Počítač pro každého 4/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah čtvrtého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2009 – obsah CD

Zdarma přiložené CD je sladěno s články o digitální fotografii, tudíž na něm naleznete rozsáhlou, protříděnou a vyzkoušenou sbírku programů pro správu, úpravu a prohlížení fotografií. Samozřejmě včetně praktických rad, jak ten či onen program nainstalovat či počeštit. Druhou velkou rubriku jsme pak věnovali převodu hudby a videa. Ale těšit se můžete i na mnoho dalších novinek a zajímavostí ze světa softwaru.


Počítač pro každého 4/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma pět ukázkových článků z PPK 4/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 3/2009

V posledních letech se součástí našeho života stalo několik dnes už téměř nepostradatelných přístrojů. Krom počítačů a mobilních telefonů to jsou nepochybně přenosné přehrávače hudby a videa, jež překročily hranice světa (mladých) technických nadšenců a jež dobývají území ovládané střední generací. A dokonce pronikají i mezi seniory. Rubriku Téma čísla v PPK 3/2009 jsme proto věnovali přehledu čtyřiceti nejlepších multimediálních přehrávačů. Navíc vám poradíme, jak oživit zdánlivě nefunkční (špatně funkční) starší MP3 přehrávač.


Počítač pro každého 3/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, digitální fotoaparáty se dávno staly běžnou výbavou většiny domácností a disky našich počítačů se rychle plní fotografiemi pořízenými při nejrůznějších příležitostech. Pokud i na vaše disky přibyla další dávka obrázků ze zimní dovolené, z vánočních svátků nebo z novoročních oslav, možná jste učinili novoroční předsevzetí, že si v množství neutříděných obrázků konečně uděláte pořádek.


Počítač pro každého 3/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah třetího vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2009 – obsah CD

Zdarma přiložené CD je sladěno s články o digitální fotografii, tudíž na něm naleznete rozsáhlou, protříděnou a vyzkoušenou sbírku programů pro správu, úpravu a prohlížení fotografií. Samozřejmě včetně praktických rad, jak ten či onen program nainstalovat či počeštit. Druhou velkou rubriku jsme pak věnovali převodu hudby a videa. Ale těšit se můžete i na mnoho dalších novinek a zajímavostí ze světa softwaru.


Počítač pro každého 3/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 3/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 2/2009

Z reklamních materiálů může člověk usoudit, že v dnešní době si lze pořídit extrémně rychlé internetové připojení, a to téměř zadarmo. Realita je však samozřejmě krutější. V rubrice Téma čísla jsme proto zmapovali aktuální nabídku největších poskytovatelů vysokorychlostního internetového připojení na českém trhu. Přidáme i rady, jak se při výběru nenechat napálit.


Počítač pro každého 2/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, nabídek rychlého připojení k internetu (setkáte se i s označením broadband neboli širokopásmové připojení) pro domácnosti přibývá, a uživatelé v některých lokalitách si dokonce mohou vybrat mezi několika technologiemi od různých poskytovatelů.


Počítač pro každého 2/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah druhého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 2/2009 – obsah CD

Na přiloženém CD získáte zcela zdarma povedenou hru „Roboball“, u níž se pobaví nejen děti, ale i leckterý „dospělák“ rád nechá na chvíli práce a půjde se odreagovat do jedné z více než 80 bláznivých trojrozměrných (3D) úrovní. Výběry těch nejlepších zdarma dostupných programů jsme tentokrát zaměřili na oblast internetu a kancelářských prací.


Počítač pro každého 2/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 2/2009 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek