Cesta: Archiv vydání / 2009


Počítač pro každého 17/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 17/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 16/2009

Významnou část časopisu tvoříme podle dotazů a podnětů vás, čtenářů PPK. Některé problémy se však opakují. Proto jsme se rozhodli rubriku „Téma čísla“ v šestnáctém vydání věnovat odpovědím na nejčastější dotazy. V každé z šesti oblastí (Windows, Hardware, Kancelář, Multimédia, Internet a Bezpečnost) zodpovíme pětici otázek tak, aby i laik věděl, jak danou situaci řešit.


Počítač pro každého 16/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, poté, co jsme v PPK 14/2009 změnili balení přiložených CD z kartonové obálky na průhlednou obálku plastovou, několik čtenářů nám napsalo, že se jim nový způsob balení nelíbí. Polypropylen je sice na skladování CD vhodnější (je k nim šetrnější než karton), obal si nyní můžete vytisknout a pro vyhledávání programů v archivu PPK CD je na každém našem CD k dispozici jednoduchá databáze, ale zvyk je železná košile a někteří čtenáři by se rádi vrátili ke starému způsobu balení CD. Jestliže se ukáže, že těchto čtenářů je víc než těch, kterým nový způsob balení CD vyhovuje, můžeme se ke kartonovým obálkám vrátit.


Počítač pro každého 16/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah šestnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 16/2009 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete dva užitečné bonusy – plnou verzi programu East-Tec Backup 2008 a plnou verzi programu East-Tec Eraser 2008. První jmenovaný program slouží nejen k zálohování dat, ale také k zálohování e-mailů, registru Windows, nastavení prohlížečů a podobně. Druhý zase dokáže bezpečně smazat různá citlivá osobní data. Kromě bonusů se můžete těšit i na pečlivě protříděnou sbírku zdarma dostupných programů, tentokrát z oblasti diagnostiky počítače.


Počítač pro každého 15/2009

V počítačích máme uloženo tolik dat, že nezřídka bývá problém najít v pravou chvíli ta správná. Na internetu je situace ještě daleko horší – člověku se vnucuje spousta zdrojů pochybné úrovně a nalézt požadované informace není vůbec jednoduché. V PPK 15/2009 se proto věnujeme vyhledávání. Nebudeme vám ovšem radit, jak hledat, ale jak najít: informace, hudbu, filmy a jiná multimédia na internetu; soubory a e-maily v počítači.


Počítač pro každého 15/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, prostřednictvím internetu se dnes dostanete téměř ke všem informacím. Na internetových stránkách je cokoli, co vás jen napadne hledat, a ještě mnohem víc. Ale právě v tom „mnohem víc“ tkví značný problém: Dnes už hlavní starostí při hledání v internetu není to, zda se dostanete k požadované informaci, ale to, jak se k tomu správnému zdroji dostat rychle a efektivně a jak se neztratit v množství nepotřebných nebo chybných informací, kterým je lépe se úplně vyhnout.


Počítač pro každého 15/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah patnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 15/2009 – obsah CD

Přiložené CD opět obsahuje (mimo sbírky softwarových novinek a užitečných programů) praktický bonus. Plná verze programu „SmartMaps Router – Evropa“ je vlastně autoatlasem celé Evropy, v němž lze vyhledávat místa i trasy. Umí také spolupracovat s GPS navigací.


Počítač pro každého 15/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 15/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 14/2009

Vzhled se mění, kvalitní obsah zůstává – tak by se dalo charakterizovat čtrnácté číslo Počítače pro každého ročníku 2009. Ve zbrusu novém, tedy modernějším a přehlednějším vzhledu jsme pro vás připravili tradiční porci zajímavých novinek ze světa počítačů, kupu článků na aktuální témata, hromadu recenzí užitečných zařízení, velkou dávku podrobných praktických návodů a v neposlední řadě odpovědi na otázky vás, čtenářů PPK.


Počítač pro každého 14/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, chystáte se o prázdninách na čas opustit domov, ale nechcete se vzdát internetu? Se stolním počítačem by to bylo obtížné, ten pod stan nebo do hotelu asi stěhovat nebudete, ale vlastníte-li notebook, máte napůl vyhráno. Ten s sebou můžete vzít téměř všude a se zbytkem vám poradíme v tématu tohoto čísla. Pomůžeme vám s orientací v nabídkách mobilního internetového připojení a dozvíte se také to, jaké jsou rychlosti, jaké je pokrytí našeho území a kolik takové připojení stojí.


Počítač pro každého 14/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah čtrnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2009 – obsah CD

Na zdarma přiloženém cédéčku najdete hned dva bonusy: první díl výborné multimediální encyklopedie z oblasti vědy nazvaný Biologie a speciální verzi hudebního přehrávače a manažeru MediaMonkey, určenou pro PPK. V encyklopedii se kromě jiného můžete dozvědět mnoho zajímavých informací o světě živých organismů, biologických procesech, anatomii člověka, genetice, citlivosti a reakcích nebo třeba i o ekologii. Program MediaMonkey zase nabízí pohodlné přehrávání hudebních souborů, uložených kdekoliv v počítači nebo na různých paměťových médiích.


Počítač pro každého 14/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 14/2009 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek