Cesta: Archiv vydání / 2009 / 21


Počítač pro každého 21/2009

Jak ušetřit za elektřinu? Odpověď na tuto otázku jsme zvolili jako hlavní téma PPK 21/2009: Podíváme se na běžnou spotřebu kancelářských zařízení, vysvětlíme, co znamená (v přepočtu na peníze), a přineseme několik užitečných rad, jak zbytečně vysoké účty snížit. Aby toho nebylo málo, můžete se těšit i na druhé velké téma: podrobného průvodce výběrem digitální videokamery. Po přečtení tohoto článku vás žádný prodejce už nenapálí!


Počítač pro každého 21/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, věděli jste, že existují podvodné programy, které se vydávají za bezpečnostní software, a přitom po instalaci váš počítač nejen neochrání, ale naopak jej nakazí nějakým škodlivým kódem? Pro mne osobně je tato informace poměrně nová a nepříjemně mě překvapila, stejně jako údaj o obrovském počtu takových programů.


Počítač pro každého 21/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah jedenadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 21/2009 – obsah CD

Přiložený disk obsahuje hodnotný bonus – plnou verzi programu SystemUp Undelete 2009. Tento program slouží k rychlé a jednoduché obnově souborů (omylem) smazaných nejen z pevných disků, ale i z USB flash disků, paměťových karet a podobně. Dále jsme připravili výběr těch nejlepších programů určených pro správu a úpravu hudby a pro archivaci a zálohování dat. Těšit se ale můžete i na pěkné hry.


Počítač pro každého 21/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 21/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek