Cesta: Archiv vydání / 2009 / 19


Počítač pro každého 19/2009

Přivezli jste si z letních dovolených a výletů zajímavá videa a chystáte se je během následujících týdnů a měsíců stříhat, upravovat, doplnit do nich popisy, efekty a podobně? Pak si určitě pořiďte PPK 19/2009! Připravili jsme pro vás nejen rady, co si se záběry počít, ale i konkrétní návody na použití dvou různých programů pro zpracování videa.


Počítač pro každého 19/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, hlavním tématem tohoto vydání je zpracování videa v počítači. Připravili jsme pro vás nejen rady, co si po návratu z dovolené počít s tou spoustou natočených záběrů, ale i konkrétní návody na použití videoeditačních programů. Výběr nejlepších programů pro práci s videem najdete také na přiloženém cédéčku.


Počítač pro každého 19/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah devatenáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 19/2009 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje hodnotný bonus: plnou verzi komplexního profesionálního bezpečnostního balíku PC Tools Internet Security 2009 s licencí na bezplatnou aktualizaci po dobu jednoho roku. V ceně časopisu tak získáte kvalitní program v hodnotě bezmála 1 000 Kč! Kromě toho naleznete na CD také výběr ověřených programů na zpracování videa a zálohování dat.


Počítač pro každého 19/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 19/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek