Cesta: Archiv vydání / 2009 / 18 / Počítač pro každého 18/2009 – úvodník


Počítač pro každého 18/2009 – úvodník

Nový školní rok s novým PC

Vážení čtenáři, možná uvažujete o tom, že po prázdninách vyměníte stávající počítač za nový, případně vybavíte studenta v rodině novým počítačem – bez této pomůcky se dnes příprava do školy snad ani neobejde. Pro ty, kdo preferují klasický, stolní počítač před notebooky, jsme připravili podrobný test čtyř PC, které můžete mít za méně než 15 000 Kč.

Na DVD je tentokrát opět několik exkluzivních bonusů. Předně jde o plnou verzi encyklopedie Hejbejte se, kosti moje, která je názorným úvodem do anatomie lidského těla. Druhou plnou verzí je kvalitní vypalovací program Ashampoo Burning Studio 2009. Dalšími bonusy jsou bezpečnostní balíky Norton 360 a Panda Internet Security 2009, oba s licencí na bezplatné aktualizace po dobu čtvrt roku. Na DVD se však vešla i spousta dalších užitečných programů.

Podle přání většiny z vás se od tohoto vydání vracíme k původnímu balení přiložených cédéček a dévédéček do kartonové obálky. I nadále však budeme na CD či DVD zařazovat elektronickou podobu potisku obalu. Pokud jste si zvykli ukládat naše cédéčka do krabiček, nemusíte už stříhat kartonovou pošetku a obal si můžete vytisknout ze souboru PDF.

Přeji vám úspěšný start do nového školního roku.

Ivan Heisler, šéfredaktor

 

Tvorba www stránek