Cesta: Archiv vydání / 2009 / 18


Počítač pro každého 18/2009

Nastupuje vaše ratolest do školy a bez počítače se v ní už neobejde? Nebo potřebujete svůj počítač vyměnit za výkonnější model, ale nemáte na to mnoho finančních prostředků? V PPK 18/2009 přinášíme test kvalitních a dobře vybavených PC s cenou do 15 000 Kč. Kromě toho jsme pro vás vyzkoušeli také čtyři stylové kompaktní fotoaparáty, notebook, monitor s TV tunerem a zajímavé reproduktory.


Počítač pro každého 18/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, možná uvažujete o tom, že po prázdninách vyměníte stávající počítač za nový, případně vybavíte studenta v rodině novým počítačem – bez této pomůcky se dnes příprava do školy snad ani neobejde. Pro ty, kdo preferují klasický, stolní počítač před notebooky, jsme připravili podrobný test čtyř PC, které můžete mít za méně než 15 000 Kč.


Počítač pro každého 18/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah osmnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 18/2009 – DVD

Osmnácté číslo přináší také bonusy nabité DVD! Těšit se můžete na plnou verzi encyklopedie „Hejbejte se kosti moje“ a na kvalitní vypalovací program Ashampoo Burning Studio 2009. Dále přinášíme dvě plné verze bezpečnostních balíků s čtvrtletní licencí na bezplatné aktualizace a také sbírku prověřených programů z oblastí bezpečnosti, vypalování a kancelářských aplikací. Začínajícím uživatelům přinášíme také programy do základní výbavy PC a několik her.


Počítač pro každého 18/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 18/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek