Cesta: Archiv vydání / 2009 / 15


Počítač pro každého 15/2009

V počítačích máme uloženo tolik dat, že nezřídka bývá problém najít v pravou chvíli ta správná. Na internetu je situace ještě daleko horší – člověku se vnucuje spousta zdrojů pochybné úrovně a nalézt požadované informace není vůbec jednoduché. V PPK 15/2009 se proto věnujeme vyhledávání. Nebudeme vám ovšem radit, jak hledat, ale jak najít: informace, hudbu, filmy a jiná multimédia na internetu; soubory a e-maily v počítači.


Počítač pro každého 15/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, prostřednictvím internetu se dnes dostanete téměř ke všem informacím. Na internetových stránkách je cokoli, co vás jen napadne hledat, a ještě mnohem víc. Ale právě v tom „mnohem víc“ tkví značný problém: Dnes už hlavní starostí při hledání v internetu není to, zda se dostanete k požadované informaci, ale to, jak se k tomu správnému zdroji dostat rychle a efektivně a jak se neztratit v množství nepotřebných nebo chybných informací, kterým je lépe se úplně vyhnout.


Počítač pro každého 15/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah patnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 15/2009 – obsah CD

Přiložené CD opět obsahuje (mimo sbírky softwarových novinek a užitečných programů) praktický bonus. Plná verze programu „SmartMaps Router – Evropa“ je vlastně autoatlasem celé Evropy, v němž lze vyhledávat místa i trasy. Umí také spolupracovat s GPS navigací.


Počítač pro každého 15/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 15/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek