Cesta: Archiv vydání / 2009 / 14


Počítač pro každého 14/2009

Vzhled se mění, kvalitní obsah zůstává – tak by se dalo charakterizovat čtrnácté číslo Počítače pro každého ročníku 2009. Ve zbrusu novém, tedy modernějším a přehlednějším vzhledu jsme pro vás připravili tradiční porci zajímavých novinek ze světa počítačů, kupu článků na aktuální témata, hromadu recenzí užitečných zařízení, velkou dávku podrobných praktických návodů a v neposlední řadě odpovědi na otázky vás, čtenářů PPK.


Počítač pro každého 14/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, chystáte se o prázdninách na čas opustit domov, ale nechcete se vzdát internetu? Se stolním počítačem by to bylo obtížné, ten pod stan nebo do hotelu asi stěhovat nebudete, ale vlastníte-li notebook, máte napůl vyhráno. Ten s sebou můžete vzít téměř všude a se zbytkem vám poradíme v tématu tohoto čísla. Pomůžeme vám s orientací v nabídkách mobilního internetového připojení a dozvíte se také to, jaké jsou rychlosti, jaké je pokrytí našeho území a kolik takové připojení stojí.


Počítač pro každého 14/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah čtrnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2009 – obsah CD

Na zdarma přiloženém cédéčku najdete hned dva bonusy: první díl výborné multimediální encyklopedie z oblasti vědy nazvaný Biologie a speciální verzi hudebního přehrávače a manažeru MediaMonkey, určenou pro PPK. V encyklopedii se kromě jiného můžete dozvědět mnoho zajímavých informací o světě živých organismů, biologických procesech, anatomii člověka, genetice, citlivosti a reakcích nebo třeba i o ekologii. Program MediaMonkey zase nabízí pohodlné přehrávání hudebních souborů, uložených kdekoliv v počítači nebo na různých paměťových médiích.


Počítač pro každého 14/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 14/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek