Cesta: Archiv vydání / 2009 / 11


Počítač pro každého 11/2009

Na stránkách PPK často radíme, jak zabezpečit počítač proti různým nebezpečím zvenku – škodlivým kódům, různým nenechavcům a podobně. Daleko větší riziko ovšem často představuje neopatrný či nezkušený uživatel, sedící přímo u počítače. V letošním jedenáctém PPK se podíváme na to, proč a jak se této hrozbě bránit. Rozsáhlejší článek je věnován problematice vylepšování počítače: Poradíme vám, která vylepšení mají smysl, jak je nejsnáze provést, a odpovíme na řadu otázek čtenářů.


Počítač pro každého 11/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, svoje data většinou zabezpečujeme proti různým útokům zvenčí – proti virům a jiným škodlivým kódům, které se do počítače mohou dostat přes internet. To je v pořádku, taková ochrana je jistě potřebná. Občas však zapomínáme na to, že největším ohrožením pro počítač není vzdálený zločinec, ale neopatrný či nezkušený uživatel, který sedí přímo u počítače.


Počítač pro každého 11/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah jedenáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2009 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete plnou verzi skvělého programu Registry CleanUp 2008. Tento program jednoduše, ale profesionálně vyčistí systémový registr Windows a postará se tak o to, že váš počítač bude rychlejší.


Počítač pro každého 11/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 11/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek