Cesta: Archiv vydání / 2009 / 09


Počítač pro každého 9/2009

Připojit se k internetu sice nějaké peníze stojí, ale vlastní obsah internetu je v drtivé většině poskytován zdarma. Díky tomu lze ve výsledku dokonce ušetřit. A nejde přitom jen o komunikaci! Zdarma můžete například vytvářet dokumenty, prezentovat fotografie i videa a mnoho dalšího. V rubrice Téma čísla přinášíme proto přehled nejlepších bezplatných internetových služeb. Za zmínku stojí také představení nových Windows 7, operačního systému, který má v nepříliš vzdálené budoucnosti nahradit kontroverzní Windows Vista. Bude lepší? Bude náročnější? Má smysl čekat? Odstraní Microsoft často vytýkané problémy? To vše se dozvíte v PPK 9/2009.


Počítač pro každého 9/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, je známo, že ty nejlepší věci v životě jsou zadarmo (a zároveň k nezaplacení). To se týká světa reálného, ale svým způsobem to platí i pro virtuální svět internetový. Představíme vám několik bezplatných internetových služeb, o kterých byste rozhodně měli vědět – mohou se totiž velmi dobře hodit. Prostřednictvím těchto služeb si můžete zdarma nejen dopisovat, ale i telefonovat a posílat oblíbené krátké textové zprávy. Vyzkoušet můžete i videotelefonování. Další služby vám umožní posílat velké objemy dat i zpracovávat a ukládat nejrůznější dokumenty, fotografie nebo video.


Počítač pro každého 9/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah devátého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 9/2009 – obsah CD

Na zdarma přiloženém disku naleznete plnou verzi logické hry Numericon, jež nenásilnou a zábavnou formou přitáhne nejen děti k počítání. Můžete se také těšit na výběr těch nejlepších nástrojů na vypalování CD/DVD a nástrojů pro práci s dokumenty PDF a také na sbírku internetových prohlížečů.


Počítač pro každého 9/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 9/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek