Cesta: Archiv vydání / 2009 / 05


Počítač pro každého 5/2009

Rubriku „Téma čísla“ jsme tentokrát vyhradili velkému testu. Pod drobnohled jsme si totiž vzali sedm EVF ultrazoomů, tedy digitálních fotoaparátů, které vynikají nejen schopností velkého přiblížení, ale i mnoha profesionálními funkcemi a doplňky. Tyto přístroje jsou ideální volbou pro náročnější amatérské fotografy a v současné době je lze pořídit téměř „za hubičku“.


Počítač pro každého 5/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, mnozí fotoamatéři touží po fotoaparátu, který by jim poskytl pokročilé možnosti nastavení expozice a přitom by nezabíral tolik místa ani nebyl tak těžký jako velká zrcadlovka. Těm, kteří se nechtějí spokojit s malými kompaktními fotoaparáty a rádi by využili větší rozsah ohniskové vzdálenosti objektivu, jistě neunikla rozšiřující se nabídka ultrazoomových fotoaparátů s elektronickým hledáčkem (EVF).


Počítač pro každého 5/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah pátého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 5/2009 – obsah CD

Zdarma přiložené CD opět úzce navazuje na obsah časopisu. Přinášíme několik plných verzí kvalitních bezpečnostních programů, ale třeba také doplňky pro Windows Vista a šikovné programy na jednoduchou úpravu videa.


Počítač pro každého 5/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 5/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek