Cesta: Archiv vydání / 2009 / 04


Počítač pro každého 4/2009

Ještě před pár lety byla CD (o DVD ani nemluvě) velmi drahá, a tak jen málokdo jich měl větší množství. Avšak doba pokročila, a tak se vám jistě už nejednou stalo, že jste marně vzpomínali, na kterém CD/DVD máte určitá data (hudbu, filmy, fotografie…). V PPK 4/2009 se proto věnujeme problematice popisu/potisku, skladování a evidence optických disků. Kromě stručného průvodce, představujícího všechny možnosti (a upozorňujícího na obvyklé chyby), přidáme k tématu i praktické návody „Jak na to“.


Počítač pro každého 4/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, zálohujete data uložená ve svém počítači? A jestliže ano, děláte to pravidelně? Odpovědi na obě tyto otázky by měly být kladné, ale skutečnost je bohužel taková, že většina z nás důležitost zálohování podceňuje. Buď proto, že data uložená v počítači nepovažujeme za tak důležitá, abychom byli ochotni jejich ochraně věnovat svůj čas a nějakou tu námahu, nebo proto, že nevíme, jak na to.


Počítač pro každého 4/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah čtvrtého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2009 – obsah CD

Zdarma přiložené CD je sladěno s články o digitální fotografii, tudíž na něm naleznete rozsáhlou, protříděnou a vyzkoušenou sbírku programů pro správu, úpravu a prohlížení fotografií. Samozřejmě včetně praktických rad, jak ten či onen program nainstalovat či počeštit. Druhou velkou rubriku jsme pak věnovali převodu hudby a videa. Ale těšit se můžete i na mnoho dalších novinek a zajímavostí ze světa softwaru.


Počítač pro každého 4/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma pět ukázkových článků z PPK 4/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek