Cesta: Archiv vydání / 2009 / 02


Počítač pro každého 2/2009

Z reklamních materiálů může člověk usoudit, že v dnešní době si lze pořídit extrémně rychlé internetové připojení, a to téměř zadarmo. Realita je však samozřejmě krutější. V rubrice Téma čísla jsme proto zmapovali aktuální nabídku největších poskytovatelů vysokorychlostního internetového připojení na českém trhu. Přidáme i rady, jak se při výběru nenechat napálit.


Počítač pro každého 2/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, nabídek rychlého připojení k internetu (setkáte se i s označením broadband neboli širokopásmové připojení) pro domácnosti přibývá, a uživatelé v některých lokalitách si dokonce mohou vybrat mezi několika technologiemi od různých poskytovatelů.


Počítač pro každého 2/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah druhého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 2/2009 – obsah CD

Na přiloženém CD získáte zcela zdarma povedenou hru „Roboball“, u níž se pobaví nejen děti, ale i leckterý „dospělák“ rád nechá na chvíli práce a půjde se odreagovat do jedné z více než 80 bláznivých trojrozměrných (3D) úrovní. Výběry těch nejlepších zdarma dostupných programů jsme tentokrát zaměřili na oblast internetu a kancelářských prací.


Počítač pro každého 2/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 2/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek