Cesta: Archiv vydání / 2009 / 01


Počítač pro každého 1/2009

Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z pohádek, kterými nás ke konci roku televize zahrnují, je nejlepší volbou pořídit si DVD rekordér (s pevným diskem). Několik takových přístrojů – které navíc díky zabudovanému digitálnímu tuneru vyřeší problémy s digitalizací TV vysílání – vám představíme v rubrice Téma čísla PPK 1/2009. Dále se můžete těšit na test malého a levného notebooku, výkonného stolního PC, malých digitálních fotoaparátů a zajímavé GPS navigace. Podíváme se také na zoubek počítačům z bazaru – vyplatí se takový nákup?


Počítač pro každého 1/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, videorekordéry s kazetami VHS mají sice ještě své místo v leckterém obývacím pokoji, ale doba je zralá pro nahrávání filmů v digitální podobě na dévédéčka. Nahrává tomu i přechod na digitální TV vysílání a také přechod na širokoúhlý formát. Dnes si za přijatelnou cenu můžete pořídit přístroj, který dokáže nahrát televizní pořady nejen na DVD, ale i na vestavěný pevný disk.


Počítač pro každého 1/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah prvního vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 1/2009 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete tentokrát skutečný hit – výbornou hru na motivy skvělé ruské filmové pohádky Mrazík. Napraví se Ivan a získá krásnou Nastěnku za ženu? To záleží jen a jen na vás… Abychom nezůstali jen u teorie, doplnili jsme na CD také mnoho šikovných, zdarma dostupných a česky komunikujících programů – doporučujeme je v článku o vybavení počítače.


Počítač pro každého 1/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 1/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek