Cesta: Archiv vydání / 2008


Počítač pro každého 12/2008

Počasí je čím dál pěknější, takže i skalní příznivci počítačů opouštějí sporé světlo monitorů a vyrážejí do přírody za světlem denním. Oblíbeným doplňkem jejich výletů jsou satelitní GPS navigace. V PPK 12/2008 vám ukážeme, že tyto přístroje dnes mohou dobře posloužit každému výletníkovi, ať cestuje autem, na kole či pěšky. Otestovali jsme tři zajímavé modely a představíme vám také geocaching – zajímavou celosvětovou zábavu, ke které je GPS navigace nazbytná.


Počítač pro každého 12/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, začínající léto a blížící se prázdniny nás lákají k tomu, abychom si vzali aspoň pár dní volna a vyrazili někam ven. Na procházku do blízkého okolí, na výlet na kole, anebo třeba autem na druhý konec republiky nebo Evropy. Turistika je výborný odpočinek. Abyste měli z výletu ten správný požitek, je důležité stanovit si cíl a pak jej také dosáhnout. A když k tomu přidáte ještě trochu tajemství a dobrodružství, tím lépe.


PPK 12/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 12/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvanáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 12/2008 – DVD

K PPK 12/2008 je opět zdarma přiloženo médium se šikovnými programy a bonusy – tentokráte však médium DVD. Sedminásobná porce programů obsahuje vedle zajímavých rubrik, jako jsou např. rubriky Nejlepší programy v češtině, Přenosné aplikace a Vylepšování Windows XP, také tři bonusy: turistický průvodce „Nejkrásnější trasy pro pěší turisty v ČR“, vynikající hru „UFO: Aftermath“ a tabulku ke sledování průběhu nadcházejícího mistrovství Evropy ve fotbale.


Počítač pro každého 12/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 12/2008 ve formátu PDF!


PPK 11/2008

Počítač pro každého 11/2008

Notebooky jsou dnes dostupné pro každého, ale zdaleka ne pro každého jsou vhodné. Zejména v domácnosti se často více hodí stolní počítač. Pokud si chcete pořídit nový počítač, určitě si v PPK 12/2008 přečtěte test tichých stolních počítačů. Dále jsme pro vás vyzkoušeli dva šikovné kapesní fotoaparáty, levnou laserovou tiskárnu a GPS navigaci.


Počítač pro každého 11/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jsme hlavní téma věnovali testu osobních počítačů, jejichž výrobci slibují sníženou hlučnost. Hluk totiž tvoří významnou složku znečištění našeho životního prostředí. Naštěstí se tomuto donedávna opomíjenému problému v poslední době dostává stále více pozornosti. Každé zařízení, které vydává nějaký hluk, více či méně ohrožuje naše zdraví. Proto je dobré hlídat si i hlučnost osobního počítače – ideální je takový, který při práci neuslyšíte vůbec.


PPK 11/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 11/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního jedenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2008 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi programu „Architekt vašeho bydlení 3D – FloorPlan 3D“ (verzi 8), určeného k pořizování kompletního návrhu domů a bytů. Dále jsme pro vás připravili rubriku Vše pro vaše fotografie, která obsahuje sbírku bezplatných programů pro snadnou správu a editaci digitálních fotografií. Samozřejmě nechybí pravidelné rubriky Novinky, Servis a Zajímavosti.


Počítač pro každého 11/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 11/2008 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 10/2008

Digitální fotoaparáty jsou dnes již běžnou součástí našeho života, přesto výběr nového přístroje není vůbec jednoduchý. Člověk neví, které parametry jsou důležité, které naopak ne a na co si má dávat pozor. To vše se dozvíte v PPK 10/2008 a samozřejmě vám představíme i několik zajímavých přístrojů. Můžete se těšit i na podrobné testy – představíme vám například barevnou laserovou tiskárnu, HD videokameru, brašny na notebooky a zařízení umožňující číst elektronické knihy.


Počítač pro každého 10/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, v minulém úvodníku jsem se rozplýval nad užitečností internetu. Psal jsem o tom, jak je dobře, že státní úřady jsou k internetu připojeny a jeho prostřednictvím mohou občanům daleko rychleji a pružněji poskytovat své služby. Druhý den poté, co minulé vydání PPK vyšlo, jsem se (pochopitelně na internetu) dočetl, že úřady řeší problémy týkající se zneužívání internetu zaměstnanci.


PPK 10/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 10/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního desátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 10/2008 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete tentokrát opravdový hit – plnou verzi vynikající encyklopedie „Jak věci pracují“! Tento titul udělá bezpochyby radost všem obdivovatelům koleček a matiček a umožní jim prozkoumat principy fungování více než 150 strojů, přístrojů a zařízení. Samozřejmě se můžete těšit i na pravidelné rubriky a na nové verze oblíbeného softwaru.


Počítač pro každého 10/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 10/2008 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... další strana }
Tvorba www stránek