Cesta: Archiv vydání / 2008


Počítač pro každého 22/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 22/2008 ve formátu PDF!


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 21/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, internet zkracuje vzdálenosti mezi lidmi tím, že usnadňuje, zrychluje a zlevňuje komunikaci. Tato veskrze užitečná skutečnost má však i nepříjemný vedlejší efekt: zmíněné výhody moderních komunikačních technologií totiž mohou zneužít také zločinci všeho druhu. Pro podvodníky, jejichž „práce“ spočívá především ve vyhledávání a oslovování co největšího počtu potenciálních obětí, jsou elektronická pošta a síť webových stránek přímo darem z nebes.


PPK 21/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 21/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního jedenadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


PPK CD 21/2008

Počítač pro každého 21/2008 – obsah CD

S turistickou sezonou jsme se sice již téměř rozloučili, ale možná právě proto je nyní čas sednout si k počítači a plánovat výlety na příští rok. Pomoci by vám s tím mohla publikace „Půvabné vyhlídky na Čechy“, kterou získáte zdarma na přiloženém CD. Na kompaktním disku dále najdete antivirové a antispywarové programy a sbírku aplikací pro správu a prohlížení fotografií.


PPK 21/2008

Počítač pro každého 21/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 21/2008 ve formátu PDF!


PPK 20/2008

Počítač pro každého 20/2008

Používáte stále levnou klávesnici, kterou jste dostali „zdarma“ k počítači? Nebo máte notebook bez externí klávesnice? Pak pouvažujte, zda by nestálo za to obětovat několik málo stokorun a pořídit si klávesnici novou. Ať už píšete hodně textů, používáte počítač jako multimediální centrum, surfujete po internetu, či jste náruživí hráči her, určitě oceníte některý ze zajímavých modelů, které jsme vyzkoušeli v rámci velkého testu klávesnic. Dále vám představíme několik zajímavých fotoaparátů (včetně pěkné zrcadlovky pro začátečníky) a velmi dobře vybavený, avšak levný notebook.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 20/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, vybraná skupina uživatelů předplacených telefonních služeb českého T-Mobilu má od konce léta možnost testovat zajímavou službu, kterou tato fi rma uvedla do zkušebního provozu. Po vytočení telefonního čísla (to je číslo zákaznického centra) se ozve hlas virtuální asistentky Týny, která nevybízí k mačkání tlačítek na telefonu, ale k tomu, aby volající řekl, co potřebuje. Komunikace člověka s počítačem tak připomíná běžný telefonický rozhovor a stává se přirozenější, i když má samozřejmě svá omezení a k Rossumovým univerzálním robotům má Týna ještě daleko.


PPK 20/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 20/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


PPK CD 20/2008

Počítač pro každého 20/2008 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete tentokrát desítky vyzkoušených a praktických programů pro práci s internetem a dále kalendáře a osobní plánovače, díky kterým vám již žádné výročí či jiná událost (nebo dokonce povinnost) neuniknou. Ochuzeni nebudete ani o pravidelnou porci novinek ze světa softwaru, her a dalších zajímavostí.


PPK 20/2008, strana 31 až 32

Počítač pro každého 20/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 20/2008 ve formátu PDF!


PPK 19/2008

Počítač pro každého 19/2008

Podzimní počasí začíná pomalu zahánět i velké otužilce domů k počítači. Když je venku sychravo, je ten správný čas zpracovat videa, která jste pořídili během léta. Mnozí čtenáři se navíc budou chtít pochlubit svými výtvory příbuzným a známým. V takovém případě je nejlepší nahrát svá videa na server YouTube. Hlavní téma PPK 19/2008 tedy věnujeme právě této vynikající internetové službě – představíme vám ji, popíšeme, jak se ovládá, a můžete se těšit i na podrobný návod, jak nahrávat videa na YouTube a naopak jak je z tohoto serveru stahovat.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 19/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, ještě před nedávnou dobou používali studenti k výpočtům logaritmické pravítko nebo logaritmické tabulky a nástup elektronických kalkulaček pak znamenal malou revoluci. Letos před koncem prázdnin jsem viděl v televizi reportáž z obchodního domu o nakupování školních pomůcek. Prodavači v ní hovořili o tom, že jedním z požadavků na školní brašnu je to, aby měla úložný prostor na notebook. Počítač se za několik desetiletí stal poměrně běžnou školní pomůckou, a na některých vyšších školách je dokonce nutnou výbavou studenta.


PPK 19/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 19/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devatenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


PPK CD 19/2008

Počítač pro každého 19/2008 – obsah CD

Na CD, které jako obvykle dostanete k PPK zcela zdarma, naleznete tentokrát několik desítek vyzkoušených a osvědčených programů z těchto oblastí: multimediální přehrávače a knihovny, vypalování CD a DVD a utility spolupracující se serverem YouTube. Můžete se samozřejmě těšit i na nejnovější verze oblíbených programů a na několik softwarových zajímavostí.


Počítač pro každého 19/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 19/2008 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... další strana }
Tvorba www stránek