Cesta: Archiv vydání / 2008 / 23


PPK 23/2008

Počítač pro každého 23/2008

Konec roku se kvapem blíží a mnoho lidí se těší na to, jak si během dlouhých zimních večerů odpočinou. Jedním z populárních způsobů relaxace jsou i počítačové hry, a proto je hlavní téma PPK 23/2008 věnováno právě jim. Otestovali jsme pět herních počítačových sestav a jeden herní notebook, rozebrali jsme (ne)výhody herních konzolí a podívali jsme se na několik kusů zajímavého herního příslušenství.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 23/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, osobní počítače se už zabydlely nejen v kancelářích, ale i ve značné části domácností. A domácí počítače slouží nejen ke komunikaci se světem (prostřednictvím internetu máme doma vždy čerstvé zprávy o dění ve světě, nejrůznější užitečné informace i možnost dopisovat si s kamarády), ale především k zábavě.


Počítač pro každého 23/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třiadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 23/2008 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje tentokrát plnou verzi bezpečnostního balíku Panda Internet Security 2009, a to včetně licence na tříměsíční bezplatnou aktualizaci. Dále jsme pro vás připravili výběr doplňků určených na pracovní plochu, programy na zpracování a přehrávání videa a samozřejmě také obvyklou porci zajímavostí a novinek ze světa softwaru.


Počítač pro každého 23/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 23/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek