Cesta: Archiv vydání / 2008 / 21


PPK 21/2008

Počítač pro každého 21/2008

Zatímco v trhovci nabízejícím „zaručeně pravé tepláky Adibas“ poznáte podvodníka velmi snadno, na internetu to tak jednoduché není. Proto jsme téma jedenadvacátého čísla PPK vyhradili právě podvodům na internetu. Po přečtení našeho podrobného, avšak i pro začátečníka pochopitelného článku si na vás žádný internetový „koumák“ nepřijde. Co se internetu týče, představíme vám ještě zbrusu nový, rychlý a bezpečný prohlížeč od Googlu a poradíme vám, kam se na internetu vydat za fotbalem.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 21/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, internet zkracuje vzdálenosti mezi lidmi tím, že usnadňuje, zrychluje a zlevňuje komunikaci. Tato veskrze užitečná skutečnost má však i nepříjemný vedlejší efekt: zmíněné výhody moderních komunikačních technologií totiž mohou zneužít také zločinci všeho druhu. Pro podvodníky, jejichž „práce“ spočívá především ve vyhledávání a oslovování co největšího počtu potenciálních obětí, jsou elektronická pošta a síť webových stránek přímo darem z nebes.


PPK 21/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 21/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního jedenadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


PPK CD 21/2008

Počítač pro každého 21/2008 – obsah CD

S turistickou sezonou jsme se sice již téměř rozloučili, ale možná právě proto je nyní čas sednout si k počítači a plánovat výlety na příští rok. Pomoci by vám s tím mohla publikace „Půvabné vyhlídky na Čechy“, kterou získáte zdarma na přiloženém CD. Na kompaktním disku dále najdete antivirové a antispywarové programy a sbírku aplikací pro správu a prohlížení fotografií.


PPK 21/2008

Počítač pro každého 21/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 21/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek