Cesta: Archiv vydání / 2008 / 19


PPK 19/2008

Počítač pro každého 19/2008

Podzimní počasí začíná pomalu zahánět i velké otužilce domů k počítači. Když je venku sychravo, je ten správný čas zpracovat videa, která jste pořídili během léta. Mnozí čtenáři se navíc budou chtít pochlubit svými výtvory příbuzným a známým. V takovém případě je nejlepší nahrát svá videa na server YouTube. Hlavní téma PPK 19/2008 tedy věnujeme právě této vynikající internetové službě – představíme vám ji, popíšeme, jak se ovládá, a můžete se těšit i na podrobný návod, jak nahrávat videa na YouTube a naopak jak je z tohoto serveru stahovat.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 19/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, ještě před nedávnou dobou používali studenti k výpočtům logaritmické pravítko nebo logaritmické tabulky a nástup elektronických kalkulaček pak znamenal malou revoluci. Letos před koncem prázdnin jsem viděl v televizi reportáž z obchodního domu o nakupování školních pomůcek. Prodavači v ní hovořili o tom, že jedním z požadavků na školní brašnu je to, aby měla úložný prostor na notebook. Počítač se za několik desetiletí stal poměrně běžnou školní pomůckou, a na některých vyšších školách je dokonce nutnou výbavou studenta.


PPK 19/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 19/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devatenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


PPK CD 19/2008

Počítač pro každého 19/2008 – obsah CD

Na CD, které jako obvykle dostanete k PPK zcela zdarma, naleznete tentokrát několik desítek vyzkoušených a osvědčených programů z těchto oblastí: multimediální přehrávače a knihovny, vypalování CD a DVD a utility spolupracující se serverem YouTube. Můžete se samozřejmě těšit i na nejnovější verze oblíbených programů a na několik softwarových zajímavostí.


Počítač pro každého 19/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 19/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek