Cesta: Archiv vydání / 2008 / 16


PPK 16/2008

Počítač pro každého 16/2008

Většina českých domácností má v současnosti svůj počítač již připojen k internetu. S rozmachem internetu a se stále novými možnostmi internetového připojení se však množí dotazy související s touto problematikou. Do rubriky Téma čísla jsme proto formou uceleného článku zařadili odpovědi na důležité a často se opakující dotazy. Dozvíte se zde důležité informace o účtování služeb, rychlosti připojení, datových limitech, připojení prostřednictvím mobilních operátorů a o bezdrátovém připojení Wi-Fi.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 16/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, málokdo z nás dnes vyráží na výlet nebo na dovolenou bez digitálního fotoaparátu nebo bez videokamery. Většinou pořídíme spoustu fotografií a videa, ale po návratu domů pak mnohdy zapomínáme na to, že tím práce fotografa a filmaře zdaleka nekončí.


obsah PPK 16/2008

Počítač pro každého 16/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


PPK CD 16/2008

Počítač pro každého 16/2008 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete jako bonus plnou verzi interaktivní multimediální Encyklopedie vesmíru, která je zevrubným průvodcem astronomií, dobýváním vesmíru a kosmologií. Encyklopedie obsahuje velké množství videosekvencí a animací, fotografií, ilustrací a zvukových nahrávek. Dále jsme pro vás připravili rubriku Zrychlování počítače a nechybí ani pravidelné rubriky Novinky, Servis a Zajímavosti.


PPK 16/2008, strana 25 až 26

Počítač pro každého 16/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 16/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek