Cesta: Archiv vydání / 2008 / 13


PPK 13/2008

Počítač pro každého 13/2008

Chystáte se na dovolenou, ale bez počítače to nepůjde? V tom případě bude ideálním společníkem na cestu malý a lehký notebook. Abyste měli snazší výběr, otestovali jsme pro vás tři modely, které i s operačním systémem pořídíte za cenu pod 25 000 Kč. Dále v PPK 13/2008 naleznete test osmi zajímavých myší různých kategorií, test šikovného fotoaparátu, test schopného domácího počítače a článek o nové verzi bezdrátové sítě Wi-Fi.


Počítač pro každého 13/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, jedním z hlavních témat přelomu školního roku a prázdnin je vysvědčení – aspoň v těch rodinách, jejichž členové chodí do školy. Jestliže se o školní prospěch svých potomků zajímáte průběžně, neměly by vás známky na vysvědčení překvapit, a to ani příjemně, ani nepříjemně. V každém případě se hodí odměnit žáčkovu celoroční snahu nějakým dárkem.


PPK 13/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 13/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 13/2008 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete velmi užitečný bonus – mapy střední a jižní Evropy. Nejde však o pouhé mapy v elektronické podobě, ale o komplexní nástroj, jehož pomocí si můžete naplánovat trasy svých cest a výletů v klidu domova. Věříme, že mapy patnácti států střední a jižní Evropy osloví většinu našich čtenářů. Dále se můžete těšit na programy, které pomohou udržet počítač fit, na sadu zajímavých her a samozřejmě na tradiční rubriky.


Počítač pro každého 13/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 13/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek