Cesta: Archiv vydání / 2008 / 12


Počítač pro každého 12/2008

Počasí je čím dál pěknější, takže i skalní příznivci počítačů opouštějí sporé světlo monitorů a vyrážejí do přírody za světlem denním. Oblíbeným doplňkem jejich výletů jsou satelitní GPS navigace. V PPK 12/2008 vám ukážeme, že tyto přístroje dnes mohou dobře posloužit každému výletníkovi, ať cestuje autem, na kole či pěšky. Otestovali jsme tři zajímavé modely a představíme vám také geocaching – zajímavou celosvětovou zábavu, ke které je GPS navigace nazbytná.


Počítač pro každého 12/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, začínající léto a blížící se prázdniny nás lákají k tomu, abychom si vzali aspoň pár dní volna a vyrazili někam ven. Na procházku do blízkého okolí, na výlet na kole, anebo třeba autem na druhý konec republiky nebo Evropy. Turistika je výborný odpočinek. Abyste měli z výletu ten správný požitek, je důležité stanovit si cíl a pak jej také dosáhnout. A když k tomu přidáte ještě trochu tajemství a dobrodružství, tím lépe.


PPK 12/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 12/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvanáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 12/2008 – DVD

K PPK 12/2008 je opět zdarma přiloženo médium se šikovnými programy a bonusy – tentokráte však médium DVD. Sedminásobná porce programů obsahuje vedle zajímavých rubrik, jako jsou např. rubriky Nejlepší programy v češtině, Přenosné aplikace a Vylepšování Windows XP, také tři bonusy: turistický průvodce „Nejkrásnější trasy pro pěší turisty v ČR“, vynikající hru „UFO: Aftermath“ a tabulku ke sledování průběhu nadcházejícího mistrovství Evropy ve fotbale.


Počítač pro každého 12/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 12/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek