Cesta: Archiv vydání / 2008 / 11


PPK 11/2008

Počítač pro každého 11/2008

Notebooky jsou dnes dostupné pro každého, ale zdaleka ne pro každého jsou vhodné. Zejména v domácnosti se často více hodí stolní počítač. Pokud si chcete pořídit nový počítač, určitě si v PPK 12/2008 přečtěte test tichých stolních počítačů. Dále jsme pro vás vyzkoušeli dva šikovné kapesní fotoaparáty, levnou laserovou tiskárnu a GPS navigaci.


Počítač pro každého 11/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jsme hlavní téma věnovali testu osobních počítačů, jejichž výrobci slibují sníženou hlučnost. Hluk totiž tvoří významnou složku znečištění našeho životního prostředí. Naštěstí se tomuto donedávna opomíjenému problému v poslední době dostává stále více pozornosti. Každé zařízení, které vydává nějaký hluk, více či méně ohrožuje naše zdraví. Proto je dobré hlídat si i hlučnost osobního počítače – ideální je takový, který při práci neuslyšíte vůbec.


PPK 11/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 11/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního jedenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2008 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi programu „Architekt vašeho bydlení 3D – FloorPlan 3D“ (verzi 8), určeného k pořizování kompletního návrhu domů a bytů. Dále jsme pro vás připravili rubriku Vše pro vaše fotografie, která obsahuje sbírku bezplatných programů pro snadnou správu a editaci digitálních fotografií. Samozřejmě nechybí pravidelné rubriky Novinky, Servis a Zajímavosti.


Počítač pro každého 11/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 11/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek