Cesta: Archiv vydání / 2008 / 10


Počítač pro každého 10/2008

Digitální fotoaparáty jsou dnes již běžnou součástí našeho života, přesto výběr nového přístroje není vůbec jednoduchý. Člověk neví, které parametry jsou důležité, které naopak ne a na co si má dávat pozor. To vše se dozvíte v PPK 10/2008 a samozřejmě vám představíme i několik zajímavých přístrojů. Můžete se těšit i na podrobné testy – představíme vám například barevnou laserovou tiskárnu, HD videokameru, brašny na notebooky a zařízení umožňující číst elektronické knihy.


Počítač pro každého 10/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, v minulém úvodníku jsem se rozplýval nad užitečností internetu. Psal jsem o tom, jak je dobře, že státní úřady jsou k internetu připojeny a jeho prostřednictvím mohou občanům daleko rychleji a pružněji poskytovat své služby. Druhý den poté, co minulé vydání PPK vyšlo, jsem se (pochopitelně na internetu) dočetl, že úřady řeší problémy týkající se zneužívání internetu zaměstnanci.


PPK 10/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 10/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního desátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 10/2008 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete tentokrát opravdový hit – plnou verzi vynikající encyklopedie „Jak věci pracují“! Tento titul udělá bezpochyby radost všem obdivovatelům koleček a matiček a umožní jim prozkoumat principy fungování více než 150 strojů, přístrojů a zařízení. Samozřejmě se můžete těšit i na pravidelné rubriky a na nové verze oblíbeného softwaru.


Počítač pro každého 10/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 10/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek