Cesta: Archiv vydání / 2008 / 09 / Počítač pro každého 9/2008


Počítač pro každého 9/2008 (28.4. 2008)

Víte, co dělat, když se nechce spustit počítač, když vzniknou problémy při instalaci programu nebo když se počítač samovolně vypíná, restartuje či zasekává? V PPK 9/2008 popisujeme řešení problémů s PC. Ať počítač používáte k práci, zábavě, vzdělávání, či k čemukoliv jinému, pravděpodobně se dříve či později do nějaké nepříjemné situace dostanete. Proto si nedejte ujít deváté číslo Počítače pro každého – pak už vás PC z míry nevyvede.

Naším cílem je přinášet čtenářům především praktické rady. Proto se můžete opět těšit na velkou porci odpovědí na vaše dotazy. Tentokrát však nezůstane pouze u dvou stran oblíbené rubriky Listárna. Na dalších bezmála pěti stranách zodpovíme množství dotazů z oblasti bezpečnostitelefonování přes internet. A chcete-li snad v příštích týdnech investovat do vylepšení svého PC, představíme vám (mimo jiné) sedm dvaadvacetipalcových monitorů. Ty se díky velké zobrazované ploše hodí jak pro práci, tak ke sledování filmů.

Z mnoha praktických rad a návodů stojí za připomenutí návod na jednoduché zálohování dat, návod na zrychlení Windows, popis internetové služby, s níž si udržíte přehled o svých financích, a návod na narovnání šikmo vyfotografovaných či křivě naskenovaných obrázků.

Zdarma přiložené CD obsahuje tentokrát velkou sbírku šikovných programů pro malování a práci s grafikou. Chcete-li zabavit ratolest prahnoucí po počítači něčím kreativním, potřebujete-li vytvořit v textovém dokumentu pěkný grafický prvek nebo vylepšit ne úplně ideální fotografii, určitě si ten správný program vyberete. Samozřejmě se můžete těšit i na pravidelné rubriky a na nové verze oblíbeného softwaru.
  • .
  • .

Tvorba www stránek