Cesta: Archiv vydání / 2008 / 09


Počítač pro každého 9/2008

Víte, co dělat, když se nechce spustit počítač, když vzniknou problémy při instalaci programu nebo když se počítač samovolně vypíná, restartuje či zasekává? V PPK 9/2008 popisujeme řešení problémů s PC. Ať počítač používáte k práci, zábavě, vzdělávání, či k čemukoliv jinému, pravděpodobně se dříve či později do nějaké nepříjemné situace dostanete. Proto si nedejte ujít deváté číslo Počítače pro každého – pak už vás PC z míry nevyvede.


Počítač pro každého 9/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, internet je rok od roku stále užitečnější. Krůčky, jimiž náš stát své služby přibližuje občanovi připojenému k internetu, jsou sice drobné, ale soustavné. Digitalizují se a propojují různé databáze jednotlivých úřadů, což zvyšuje efektivitu práce úředníků, a díky tomu se snad brzy dočkáme toho, že na veškeré úkony potřebné k vyřízení jakékoli žádosti postačí jedna návštěva na úřadě. A nakonec možná ani na žádný úřad nebudeme muset chodit – veškerou nutnou komunikaci s úředníky zvládneme přes internet z pohodlí své domácí kanceláře.


PPK 9/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 9/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 9/2008 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje tentokrát velkou sbírku šikovných programů pro malování a práci s grafikou. Chcete-li zabavit ratolest prahnoucí po počítači něčím kreativním, potřebujete-li vytvořit v textovém dokumentu pěkný grafický prvek nebo vylepšit ne úplně ideální fotografii, určitě si ten správný program vyberete. Samozřejmě se můžete těšit i na pravidelné rubriky a na nové verze oblíbeného softwaru.


Počítač pro každého 9/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 9/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek