Cesta: Archiv vydání / 2008 / 08


Počítač pro každého 8/2008

Bezpečnost počítače je téma, o které by se měl zajímat každý uživatel počítače.. Protože však málokdo má chuť a čas sledovat aktuální trendy na poli elektronické kriminality, je nejlepší volbou nainstalovat si balík chránící proti všem možným druhům hrozeb. V PPK 8/2008 naleznete popis devíti takových balíků, přičemž se samozřejmě dočtete, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. A aby toho nebylo málo, v reakci na aktuální dění jsme přidali článek o podvodném získávání citlivých dat – o takzvaném phishingu.


Počítač pro každého 8/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, již mnohokrát jsme na stránkách našeho časopisu psali o tom, jak důležitá je bezpečnost. Počítač sám o sobě je užitečný nástroj a nabízí vám mnoho možností, ale teprve po jeho připojení k internetu máte nekonečné příležitosti získávat nejrůznější informace z celého světa a schopnost komunikovat s kýmkoli bez ohledu na vzdálenost. Internet je však prostředí otevřené nejen pro užitečné informace, ale i pro různá individua s nekalými úmysly.


PPK 8/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 8/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 8/2008 – obsah CD

Na přiloženém CD najdou čtenáři populární program Zoner Photo Studio 10 Classic pro správu a úpravu fotografií. Pomocí tohoto nástroje můžete fotografie stáhnout do PC, odstranit jejich nedostatky, automaticky nebo kreativně je upravit, ale také je přehledně archivovat a dále spravovat. Kromě pravidelných a oblíbených rubrik, jako je například rubrika Hry, se můžete těšit i na dvě desítky pěkných spořičů obrazovky.


Počítač pro každého 8/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 8/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek