Cesta: Archiv vydání / 2008 / 07


Počítač pro každého 7/2008

Hlavním tématem PPK 7/2008 jsou tipy na rychlejší ovládání počítače. Nebudeme čtenářům doporučovat žádné programy, které počítač jen zpomalí a jinak pomohou málokomu, ale ukážeme, že optimalizovat se dá i jen šikovnými změnami nastavení přímo v systému. Kdo by si však přece jen chtěl svá Windows vylepšit, může si přečíst návod na změnu vzhledu Windows XP. Není bez zajímavosti, že tuto změnu lze provést i na méně výkonných počítačích.


Počítač pro každého 7/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, na přiloženém cédéčku tentokrát najdete opravdovou lahůdku. Ve spolupráci s firmou PJsoft vám nabízíme plnou verzi elektronické mapy Prahy a České republiky. Program nazvaný InfoMapa Home Edition 2007 toho obsahuje mnohem víc než jen mapu v elektronické podobě, kterou si jako obrázek můžete prohlížet na obrazovce nebo jejíž část si můžete vytisknout na papír, případně vložit do libovolného dokumentu.


PPK 7/2008 – obsah čísla

Počítač pro každého 7/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního sedmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 7/2008 – obsah CD

Hlavním hitem CD, které naši čtenáři dostanou opět zcela zdarma, je speciální edice digitálního atlasu InfoMapa Home Edition 2007, vytvořená pouze pro náš časopis. Oproti standardní (placené) verzi, která představuje podrobnou mapu Prahy a autoatlas České republiky s množstvím vyhledávacích funkcí, obsahuje navíc fotografie 215 míst ČR s popisem a s lokalizací na mapě.


Počítač pro každého 7/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 7/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek