Cesta: Archiv vydání / 2008 / 04


Počítač pro každého 4/2008

Cena dobře vybaveného notebooku se pohybuje kolem 20 000 Kč, ale potřebujete-li počítač méně výkonný – třeba jen na kancelářské práce –, stačí mnohdy i polovina. Není proto divu, že stolní počítače kupují lidé stále méně. Do PPK 4/2008 jsme proto zařadili test šesti levných notebooků, z nichž si určitě vybere každý.


Počítač pro každého 4/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, možná uvažujete o tom, že starý stolní počítač vyměníte za notebook, ale odrazují vás vysoké ceny. Svět se však mění a skutečnost této představě dnes už neodpovídá. Díky masové výrobě se ceny komponent pro notebooky v posledních letech výrazně snížily, a tak s potěšením zjišťujeme, že průměrná cena slušně vybaveného notebooku určeného pro běžné domácí uživatele klesla pod hranici 20 000 Kč. My jsme pro vás otestovali šest takových notebooků, které úspěšně konkurují sestavám stolních počítačů nejen výkonem, ale i cenou.


Počítač pro každého 4/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtvrtého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2008 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD najdete plnou verzi komplexního balíku bezpečnostních programů nazvaného Norton Internet Security 2008, a to s licencí na čtvrtletní bezplatné aktualizace. Čeká na vás také porce programů z oblasti multimédií a diagnostiky a nechybějí ani pravidelné rubriky Novinky, Servis a Zajímavosti.


Počítač pro každého 4/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 4/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek