Cesta: Archiv vydání / 2008 / 03 / Počítač pro každého 3/2008 – úvodník


Počítač pro každého 3/2008 – úvodník

Zábava vždy a všude

Vážení čtenáři, zatímco moderní televizory určené pro běžné domácnosti se neustále zvětšují, ostatní spotřební elektronika se naopak zmenšuje. Díky malým přístrojům vybaveným obrazovkou, sluchátky, dostatečnou kapacitou paměti a bateriemi můžete kdekoli poslouchat svou oblíbenou hudbu a sledovat film nebo video. Takový přístroj se vejde do kabelky, nebo i do kapsy a zpříjemní vám dlouhou cestu dopravními prostředky nebo třeba pobyt v čekárně. Stačí si vybrat model, který se vám bude líbit a příliš nezatíží ani vaši kapsu, ani vaši peněženku.

Hlavním tématem tohoto vydání je test sedmi „kapesních“ multimediálních přehrávačů, a tak se podívejte, co od takového přístroje můžete čekat.

Kromě zmíněných přehrávačů vám tentokrát představíme také jeden nový LCD monitor, navigační přístroj do auta a dva zajímavé doplňky počítače. Poradíme vám, kde si můžete prostřednictvím internetu vypůjčit film, a také další rady a návody věnujeme převážně multimédiím. V časopisu najdete návody na ukládání hudby a videa do počítače a návod na ovládání praktického programu, který vám pomůže udržet pořádek v domácí sbírce filmů.

Nedejte si ujít ani návod na použití kvalitního bezplatného antivirového programu. Společně s více než padesáti užitečnými programy jej najdete na přiloženém cédéčku.

Pusťte se tedy do čtení i do zkoušení programů – věřím, že jak návody v časopisu, tak programy na cédéčku budou stát za to.

Ivan Heisler, šéfredaktor


Tvorba www stránek