Cesta: Archiv vydání / 2008


Obsah ročníku 2008

Stáhněte si přehlednou tabulku s výpisem všech článků, které vyšly na stránkách Počítače pro každého v roce 2008.


Počítač pro každého 24/2008

O Vánocích se v nejedné domácnosti objeví nový (druhý) počítač, což kromě úsměvů na tváři většiny zúčastněných přinese rodinnému „správci hardwaru“ i vrásky na čele. Jak zařídit, aby na obou počítačích byl internet? Jak kopírovat data z jednoho počítače do druhého? Kam dám tiskárnu? Na všechny tyto (i na mnohé další) otázky existuje jedna odpověď – vytvořit domácí počítačovou síť. V PPK 24/2008 vám poradíme např. to, jakými různými způsoby můžete počítačovou síť postavit (přineseme i praktický návod), jak zabezpečit síť bezdrátovou a jaký zajímavý síťový hardware si pořídit.


Počítač pro každého 24/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, ještě před deseti lety by taková otázka snad ani nepřipadala v úvahu. Osobní počítač měl doma málokdo a notebook byl výbavou vrcholových manažerů a luxusem pro „horních deset tisíc“. Několik počítačů mělo doma jen pár počítačových nadšenců a vytvořit malou počítačovou síť byl úkol pro odborníka. Dnes je situace úplně jiná.


Počítač pro každého 24/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtyřiadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 24/2008 – DVD

Předběžným vánočním dárkem pro naše čtenáře je DVD, které obsahuje plnou verzi skvělé závodní hry RC Cars. A pokud si hrajete rádi, jistě využijete i několik dalších velmi pěkných her – od „klasiky“ (za niž bylo třeba dříve zaplatit) až po zajímavé moderní produkty od nekomerčních tvůrců. A protože na DVD je opravdu dost místa, vybrali jsme pro vás přes 100 nejlepších bezplatných programů.


Počítač pro každého 24/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 24/2008 ve formátu PDF!


PPK 23/2008

Počítač pro každého 23/2008

Konec roku se kvapem blíží a mnoho lidí se těší na to, jak si během dlouhých zimních večerů odpočinou. Jedním z populárních způsobů relaxace jsou i počítačové hry, a proto je hlavní téma PPK 23/2008 věnováno právě jim. Otestovali jsme pět herních počítačových sestav a jeden herní notebook, rozebrali jsme (ne)výhody herních konzolí a podívali jsme se na několik kusů zajímavého herního příslušenství.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 23/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, osobní počítače se už zabydlely nejen v kancelářích, ale i ve značné části domácností. A domácí počítače slouží nejen ke komunikaci se světem (prostřednictvím internetu máme doma vždy čerstvé zprávy o dění ve světě, nejrůznější užitečné informace i možnost dopisovat si s kamarády), ale především k zábavě.


Počítač pro každého 23/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třiadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 23/2008 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje tentokrát plnou verzi bezpečnostního balíku Panda Internet Security 2009, a to včetně licence na tříměsíční bezplatnou aktualizaci. Dále jsme pro vás připravili výběr doplňků určených na pracovní plochu, programy na zpracování a přehrávání videa a samozřejmě také obvyklou porci zajímavostí a novinek ze světa softwaru.


Počítač pro každého 23/2008 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 23/2008 ve formátu PDF!


PPK 22/2008

Počítač pro každého 22/2008

Zlobí vás počítač? Věřte, že nejste sami. Počítač je zařízení šikovné a výkonné, ale také složité a kvůli tomu náchylné k různým poruchám. Abyste si alespoň s těmi nejběžnějšími dokázali hravě poradit, věnujeme rubriku Téma čísla dvaadvacátého letošního vydání PPK právě řešení problémů s počítačem – přesněji řečeno řešení problémů s hardwarem počítače.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 22/2008 – úvodník

Vážení čtenáři, počítač jako každý jiný stroj potřebuje správnou údržbu. Abyste na dlouhou dobu zajistili vysoký výkon a co nejmenší poruchovost, je potřeba starat se nejenom o „železo“ (zejména o čistotu a dostatečné chlazení jednotlivých součástí počítače), ale také o hladký chod programového vybavení.


Počítač pro každého 22/2008 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvaadvacátého druhého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


PPK CD 22/2008

Počítač pro každého 22/2008 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete tentokrát poutavou hru s nádhernou kreslenou grafikou „Jarda a Šmarda – Záchrana Příšerkova“ – v této hře se v roli dvou roztomilých příšerek můžete vydat porazit armádu zlých oblud. I když krev nepoteče proudem (což jistě ocení rodiče menších dětí), zábavy si užijete měrou vrchovatou. Dále se můžete těšit na sadu programů na vyladění běhu operačního systému a samozřejmě na nezbytnou porci novinek a zajímavostí ze světa softwaru.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... další strana }
Tvorba www stránek