Cesta: Archiv vydání / 2007


Počítač pro každého 5/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 5/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 4/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou rady, jak si vylepšit počítač. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak výměnou některých komponent u stolního počítače zvýšit jeho výkon a jak doplněním příslušenství zvýšit jeho využitelnost.


Počítač pro každého 4/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, stačí váš počítač na všechno, co s ním děláte? Nebo byste jej rádi využili i k některým činnostem, na které jeho stávající výkon a výbava nestačí? Hlavním tématem tohoto vydání jsou rady, jak a kterými součástmi můžete svou počítačovou sestavu vybavit nebo doplnit.


Počítač pro každého 4/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtvrtého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi souboru her Veselé motory, sbírku 149 vyzkoušených kuchařských receptů a také balík 55 nejlepších programů v češtině, včetně výborného grafického programu PhotoFiltre a nejnovější české verze programu Windows Media Player.


Počítač pro každého 4/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 4/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 3/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou doporučení, jak zrychlit Windows – v článcích, které se tomuto tématu věnují, jsou uvedeny užitečné rady a tipy, jak odstranit nepotřebné soubory z počítače, aby se operační systém výrazně zrychlil.


Počítač pro každého 3/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, začátkem ledna se do amerického Las Vegas sjeli všichni významní výrobci spotřební elektroniky, aby světové veřejnosti ukázali své nejnovější výrobky. A protože do kategorie spotřební elektroniky už dávno patří také osobní počítače, nemohly na letošním veletrhu CES (Consumer Electronics Show) chybět ani takové firmy, jako je Microsoft a Hewlett-Packard. Na nejnovější trendy v elektronické zábavě jsme se byli podívat i my.


Počítač pro každého 3/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třetího vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi multimediální encyklopedie Kostra ze všech stran. Dále vám přinášíme programy pro bezpečné mazání dat, správce hesel, spamové filtry, programy pro zajištění pořádku v počítači, nové verze důležitých programů aj.


Počítač pro každého 3/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 3/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 2/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je hudba a video v počítači a v článcích, které se tomuto tématu věnují, najdete praktické tipy a rady, jak prostřednictvím počítače přehrávat hudbu, video a filmová DVD. Dále jsme pro vás připravili přehled důležitých událostí v oblasti internetu a IT v loňském roce, představíme vám zajímavý a dobře vybavený širokoúhlý digitální fotoaparát a externí vypalovačku. Poradíme vám také, jak zamést stopy po své činnosti na internetu a jak si snadno navrhnout byt či dům pomocí programu FloorPlan 3D.


Počítač pro každého 2/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, právě čtete dvousté vydání našeho časopisu. PPK jako čtrnáctideník totiž vychází už od podzimu roku 1998. Za tu dobu opustilo brány našich tiskáren téměř dvanáct milionů Počítačů pro každého. Za toto číslo a za to, že stejně jako v letech předcházejících se i vloni prodalo více než milion výtisků tohoto časopisu, vděčíme našim čtenářům, kteří nám projevují důvěru. Abychom vaši důvěru nezklamali a aby náš časopis i v dalších letech přinášel informace, které pro vás budou užitečné a zajímavé, pište nám prosím své náměty a připomínky.


Počítač pro každého 2/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního druhého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 2/2007 – obsah CD

CD, které naši čtenáři dostanou k časopisu opět zdarma, je tentokrát zaměřeno na antivirové programy a internetovou komunikaci. Můžete se těšit na obsáhlou sbírku kvalitních antivirových programů, ale i na mnoho e-mailových klientů, antispamových programů, ohlašovačů e-mailů a nástrojů pro rychlou komunikaci (instant messengerů). Samozřejmě nemůže chybět ani tradiční porce novinek a her.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek