Cesta: Archiv vydání / 2007


Počítač pro každého 8/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 8/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 7/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou tipy pro Windows XP. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak prostřednictvím nástroje Vzdálená plocha přistupovat k počítači a jak pomocí správy uživatelských účtů omezit přístup ke složkám. Dále jsme pro vás připravili test čtyř levných digitálních videokamer a čtyř širokoúhlých 22″ LCD monitorů.


Počítač pro každého 7/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, právě v těchto dnech přichází na český trh dlouho očekávaná nová verze operačního systému Windows od Microsoftu. Jaká je nová Vista? Reklamní plakáty nám napovídají, že je tak úžasná, že bychom měli říci „wow“. Nevím jistě, zda nějaký program někdy našince donutí toto americké citoslovce použít, ale to není důležité. Windows Vista jsou naštěstí lokalizována do češtiny, takže je můžeme používat, aniž bychom se museli učit anglicky.


Počítač pro každého 7/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního sedmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 7/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi vynikající kuchařky CulinatiX, sbírku her z oblasti minigolfu, novinky a zajímavosti ze světa softwaru a také kompletní loňský ročník našeho časopisu ve formátu PDF.


Počítač pro každého 7/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 7/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 6/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je bezpečnost pro děti. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak ochránit své děti před nástrahami, které na ně číhají na internetu. Dále jsme pro vás připravili test tří levných digitálních zrcadlovek a představíme vám dva notebooky vhodné pro přehrávání filmů. Poradíme vám, jak zálohovat nastavení programů Mozilla a jak si pomocí internetu převést dokumenty do formátu PDF.


Počítač pro každého 6/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, většina z nás chápe počítačovou bezpečnost jako technickou ochranu počítače a dat v něm uložených před napadením škodlivými kódy. Ukazuje se však, že počítač (přesněji řečeno: počítač připojený k internetu) se může stát nástrojem sloužícím k napadení člověka člověkem. Zatímco ochranu dat lze poměrně dobře zabezpečit technickými prostředky, útokům na „lidský faktor“ se každý z nás musí bránit sám.


Počítač pro každého 6/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 6/2007 – obsah DVD

Na prvním letošním DVD najdete tři plné verze her, balík Visual Studio 2005 pro začínající programátory, videoukázky nových Windows Vista a Office 2007 a samozřejmě nechybí ani sbírka důležitých a zajímavých programů.


Počítač pro každého 6/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 6/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 5/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je oblast týkající se tisku fotografií. V článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete přehledný test šesti levných domácích tiskáren, které umožňují kvalitní tisk snímků. Dále jsme pro vás připravili zajímavý přehled internetových stránek se zdravotní tematikou a poradíme vám, jak zprovoznit všechny prvky prohlížených stránek.


Počítač pro každého 5/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, většina z vás má v počítači uloženy spousty fotografií, ať naskenovaných, nebo (stále častěji) pořízených digitálním fotoaparátem. Každému z těchto uživatelů se někdy jistě hodí možnost zvlášť povedené nebo památeční fotografie vytisknout na papír. I když fotografie vytištěné v domácích podmínkách jsou dražší než ty z fotolabu, má domácí tisk své kouzlo a své výhody.


Počítač pro každého 5/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního pátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 5/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi aplikace WinGED PPK Edition (jde o výborný anglický a německý slovník), programy pro 3D modelování, dvanáct povedených her (z toho šest v češtině) a přes dvacet praktických programů.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek