Cesta: Archiv vydání / 2007


Počítač pro každého 11/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 11/2008 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 10/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je hudba a video z internetu. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak legálně stahovat hudbu a filmy z internetu. Dále jsme pro vás připravili praktický článek, který vám podrobně představí deset „komplexních“ softwarových balíčků, určených pro ochranu jednotlivých počítačů. Představíme vám dobře vybavený notebook, dva šikovné kompaktní digitální fotoaparáty a poradíme vám, jak vypálit spustitelné CD.


Počítač pro každého 10/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, máte přehled o tom, jak je váš počítač chráněn proti různým hrozbám z internetu? Často slyšíte (nebo čtete, například i na stránkách našeho časopisu) o tom, jaké bezpečnostní programy by vás měly chránit. V první řadě antivirový, ale také antispywarový, antispamový a určitě také osobní firewall… Není toho málo a běžný uživatel má většinou problémy s rozpoznáním přesného určení jednotlivých typů bezpečnostních programů, natož aby je jednotlivě vybíral, sháněl, instaloval a spravoval.


Počítač pro každého 10/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního desátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 10/2007 – obsah CD

Na cédéčku vám přinášíme dva atraktivní bonusy – vynikající publikaci Motoristický průvodce po silnicích České republiky a výukový program Autoškola. Nechybí ani sbírka důležitých novinek a zajímavostí ze světa softwaru.


Počítač pro každého 10/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 10/2008 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 9/2007

Hlavní téma tohoto čísla se týká toho, jak předejít poruchám PC. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak můžete pomocí různých diagnostických programů zjistit stav svého počítače a včas odhalit případné závady. Dále jsme pro vás připravili praktický článek, který podrobně srovnává přednosti a nedostatky stolních počítačů a notebooků.


Počítač pro každého 9/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, víte, které součástky obsahuje váš počítač? Jakou máte grafickou kartu, kolik operační paměti a jaký pevný disk? Většinu uživatelů tyto „detaily“ nemusí zajímat, pokud počítač funguje tak, jak má; jsou však situace, kdy se bez takových informací neobejdete. Například tehdy, když chcete svůj počítač rozšířit o nějaké komponenty, které zvýší jeho výkon nebo rozšíří možnosti jeho využití, a zvláště v případě, že potřebujete vyřešit nějaký problém.


Počítač pro každého 9/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 9/2007 – obsah CD

Na cédéčku vám přinášíme plnou verzi aplikace Vlasové studio, programy pro diagnostiku počítače, novinky a zajímavosti ze světa softwaru a také několik výtečných freewarových her.


Počítač pro každého 9/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 9/2008 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 8/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je vypalování CD a DVD. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak správně vypálit hudbu, obrázky a video. Dále jsme pro vás připravili článek o nakupování na internetu; v tomto článku vám poradíme, jak na to, co pro nakupování potřebujete a na co je potřeba si dát pozor. Představíme vám jeden dobře vybavený ultrazoom, šikovné foťáčky do kapsy a rychlou a úspornou inkoustovou tiskárnu.


Počítač pro každého 8/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, neustále se rozvíjející a zrychlující internet nám nabízí spoustu možností, jak ušetřit čas, námahu i peníze při různých činnostech. Mnozí z nás už přestali docházet na poštu, na finanční úřad nebo do banky a na komunikaci prostřednictvím internetu se připravují další úřady a instituce.


Počítač pro každého 8/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 8/2007 – obsah CD

Na cédéčku vám přinášíme praktický produkt Mapy krajských měst, programy pro hlasové ovládání počítače, deset výborných freewarových her a samozřejmě nechybí ani novinky a zajímavosti ze světa softwaru.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek