Cesta: Archiv vydání / 2007


Počítač pro každého 14/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 14/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 13/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou mobilní telefony. Představíme vám dvanáct mobilních telefonů z různých kategorií a v článku najdete i tipy a doporučení pro jejich správný výběr. Dále jsme pro vás připravili praktický článek, jak nainstalovat poštovní programy, poradíme vám, jak si prostřednictvím internetu zařídit dovolenou, a představíme vám zajímavý fotoaparát s mnoha funkcemi a kvalitní značkový počítač vhodný pro hraní her.


Počítač pro každého 13/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, často opakujeme otřepanou frázi, že počítače jsou dnes všude. Nejde jen o stolní počítače a notebooky, používané v kancelářích převážně na psaní textů, zpracování nejrůznějších dat a na komunikaci prostřednictvím internetu.


Počítač pro každého 13/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 13/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete produkt Angličtina – poslechy nejen na cesty a na prázdninové dny jsme pro vás připravili 30 výtečných freewarových her různých žánrů.


Počítač pro každého 13/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 13/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 12/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je letní fotoškola. V článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete nejenom řadu triků pro fotografování samé, ale také se v něm dočtete, jak zacházet s fotoaparátem, co byste si měli do fotobrašny přibalit, jak si můžete digitální fotografie vytisknout nebo jak je vystavit na internetu. Dále jsme pro vás připravili testy pěti počítačů vhodných pro hraní her, poradíme vám, kde na internetu najdete kuchařské recepty a jak si založit vlastní internetový deníček, tzv. blog.


Počítač pro každého 12/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, léto se blíží a většina z vás se chystá na prázdniny nebo na dovolenou. A určitě si s sebou vezmete nějaký fotoaparát – nejraději digitální –, který vám pomůže zachytit a uchovat obrázky z dalekých cest nebo třeba chvíle pohody strávené doma na zahrádce. Aby se vám později lépe vzpomínalo a abyste se fotografiemi mohli také někomu pochlubit, měly by to být fotky co nejlepší. Abyste toho dosáhli, je dobré se na dovolenou s fotoaparátem trochu připravit.


Počítač pro každého 12/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvanáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 12/2007 – DVD

Na letošním druhém dévédéčku vám přinášíme čtyři plné verze – strategickou hru Stalingrad, program IDOS Jízdní řády 2006/2007, výukový program Deseti prsty a kolekci 100 českých fontů. Nechybí ani balík programů a her.


Počítač pro každého 12/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 12/2008 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 11/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou tipy na dárky za vysvědčení. V článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete mnoho užitečných tipů na doplňky k počítači, které vaše ratolesti určitě potěší. Dále jsme pro vás připravili přehledný test čtyř tzv. ultrazoomů, tedy fotoaparátů s funkcí velkého přiblížení pořizovaného snímku. Poradíme vám, jak zrychlit svůj počítač a jak prostřednictvím internetu posílat velké soubory.


Počítač pro každého 11/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, máte-li v rodině nějakého studenta, určitě vám neušlo, že do konce školního roku (a do začátku letních prázdnin) zbývá už jen měsíc. A možná už teď přemýšlíte o tom, jakým dárkem svého potomka odměnit za pěkné vysvědčení. Jestliže je dotyčný úspěšný student uživatelem osobního počítače, jistě mu uděláte radost nějakým užitečným doplňkem právě k PC. Vybírat můžete ze široké nabídky programů i hardwarového vybavení.


Počítač pro každého 11/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního jedenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2007 – obsah CD

Na cédéčku vám přinášíme plnou verzi výtečné hry Johanka z Arku, programy pro malování a také obvyklou sbírku zajímavostí.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek