Cesta: Archiv vydání / 2007


Počítač pro každého 17/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 17/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 16/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je, jak zdokonalit prázdninové fotografie. Poradíme vám, jak upravit a vylepšit fotografie, které jsou na první pohled velmi nepovedené, a které jsou proto odsouzeny k vymazání. Protože však i jednoduché a zdarma poskytované editory umožňují upravit i tmavý nebo třeba nekontrastní a lehce neostrý snímek do podoby téměř výstavní, měly by takové snímky ještě dostat šanci „na přežití“. Dále vám poradíme, jak prostřednictvím internetových úschoven posílat velké soubory a jak si správně vybrat klávesnici a myš.


Počítač pro každého 16/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, prázdniny pomalu končí, ale léto ještě pár týdnů potrvá a s ním i naše letní soutěže. Jejich uzávěrky se však blíží, a proto jestliže chcete vyhrát některou z hodnotných cen, svou účast v soutěžích už neodkládejte!


Počítač pro každého 16/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 16/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi programu Zoner Web Gallery 7. Také jsme pro vás připravili téma „Nejlepší freewarové hry“ a nechybí ani sbírka zajímavého a užitečného softwaru.


Počítač pro každého 16/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 16/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 15/2007

Hlavní téma tohoto čísla se zabývá ochranou počítače před viry. Poradíme vám, jak správně postupovat při výběru antivirového programu, a zároveň vás upozorníme jak na přednosti, tak na nedostatky těch nejčastěji používaných programů tohoto typu. Dále vám poradíme, jak odhalit nebezpečné internetové stránky a jak zabránit poškození notebooku, představíme vám zajímavou laserovou tiskárnu s nízkými náklady na tisk a malou odolnou digitální videokameru.


Počítač pro každého 15/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, otázky bezpečnosti počítačových dat jsou probírány ze všech stran ve všech médiích. Často se dočtete nebo doslechnete, že jedním se základních předpokladů úspěšné ochrany je používání pravidelně aktualizovaného antivirového programu. Ale který to má být a podle čeho si vybrat ten nejvhodnější?


Počítač pro každého 15/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního patnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 15/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete dvě hodiny jazykových cvičení z kolekce „LANGMaster Němčina – poslechy nejen na cesty“. Dále jsme pro vás připravili rubriku na téma Hudba v počítači – její součástí je sbírka nejlepších programů pro maximální využití hudebního potenciálu vašeho počítače.


Počítač pro každého 15/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 15/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 14/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou programy poskytované zadarmo. Poradíme vám, jak při pořizování softwaru výrazně ušetřit, zvolíte-li bezplatné alternativy programů placených. Téměř na každou činnost s počítačem totiž můžete použít nějaký bezplatný program. Dále jsme pro vás připravili test tří značkových počítačových sestav, představíme vám levný ultrazoomový fotoaparát pro začátečníky a poradíme vám, jak si prostřednictvím internetových stránek WLW Hotel selector vyhledat ten nejlepší hotel pro svoji dovolenou.


Počítač pro každého 14/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, věřili byste, že vám v dnešní době někdo dá něco užitečného zadarmo? Naštěstí se to stává, a to i v oblasti počítačových programů, přestože jinak představují poměrně nákladnou investici. Vyplatí se tedy vždycky před nákupem softwaru zapátrat po tom, zda by vám stejnou nebo podobnou službu nemohl prokázat nějaký program bezplatný.


Počítač pro každého 14/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtrnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi aplikace Zoner Photo Print 7 CZ. Dále jsme pro vás připravili téma „Plná polní pro internet“ a v jeho rámci obsáhlý balík internetových programů, které by neměly chybět ve výbavě žádného uživatele připojeného k internetu.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek