Cesta: Archiv vydání / 2007


Počítač pro každého 20/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 20/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 19/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je připojení k internetu. Možností, jak se připojit k internetu, je totiž v současné době mnoho a ne každý se v nich orientuje. A právě proto jsme pro vás připravili přehled v České republice běžně dostupných způsobů, jak se k internetu připojit, a poradíme vám, který z nich je vhodný právě pro vás. Dále jsme pro vás připravili test barevných multifunkčních tiskáren, představíme vám malý digitální fotoaparát akorát do kapsy, přenosný DVD přehrávač a dva set-top boxy.


Počítač pro každého 19/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, internet je skvělý pomocník nejen při práci nebo při studiu, ale i v běžném životě. Jeho prostřednictvím můžete snadno komunikovat nejen s rodinou a s přáteli, ale i s úřady, máte neustále k dispozici aktuální zprávy, slovníky, telefonní seznamy, mapy či informace o dopravním spojení. Je váš domácí počítač připojen k internetu? A pokud ano, jste s parametry tohoto připojení a s jeho kvalitou spokojeni?


Počítač pro každého 19/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devatenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 19/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi Lexikonu států světa a plnou verzi aplikace HP Photosmart Essential 2.5 (programu pro archivaci a úpravy digitálních fotografií). Dále jsme pro vás připravili rubriky Windows, Video, Novinky, Zajímavosti a Hry.


Počítač pro každého 19/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 19/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 18/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je levné volání prostřednictvím internetu. Poradíme vám, jaké programy a hardwarové vybavení potřebujete pro volání přes internet. Tato služba je dnes dostupná téměř pro každého uživatele internetu a v mnoha případech můžete volat bezplatně nebo za velmi výhodné ceny. Dále jsme pro vás připravili test kapesních přehrávačů hudby a videa, představíme vám malou přenosnou digitální televizi a levný dvacetipalcový LCD monitor. Poradíme vám také, jak vytvořit a používat bezpečná hesla a kde na internetu najdete bezplatný prostor pro vlastní WWW stránky.


Počítač pro každého 18/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, v polovině srpna došlo k celodennímu výpadku služby Skype, která nabízí telefonování prostřednictvím internetu. To, že se tato informace dostala i do hlavních televizních zpráv, ukazuje, jak je tato služba rozšířená. Většina televizních diváků o ní v tu chvíli pravděpodobně slyšela poprvé, ale mnohým uživatelům internetu tato služba neznámá není.


Počítač pro každého 18/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 18/2007 – obsah DVD

Přílohou časopisu je tentokrát (za nezměněnou cenu) DVD. Na něm najdete plnou verzi multimediální encyklopedie Škoda hrou, 70 nejužitečnějších programů v češtině a 30 her.


Počítač pro každého 18/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 18/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 17/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou bezplatné e-mailové schránky. Představíme vám ty nejlepší a nejznámější české freemailové služby, pomocí kterých si můžete zdarma založit a používat svou vlastní schránku elektronické pošty. Dále jsme pro vás připravili přehledný test notebooků s cenou do 25 000 Kč. Poradíme vám, jak si prostřednictvím internetu najít lepší práci a jak svá oblíbená stará „elpíčka“ převést do hudebního formátu MP3. Představíme vám zajímavý a užitečný doplněk digitálního fotoaparátu – malé a snadno přenosné navigační zařízení.


Počítač pro každého 17/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, do nového školního roku vstupuje Počítač pro každého v částečně nové podobě. Určitě jste si už všimli nového vzhledu stránky s obsahem. Připravili jsme však změny i v několika dalších rubrikách. Novou podobu dostala rubrika Novinky a rubriku Magazín jsme zrušili. Místo ní najdete v zadní části časopisu novou rubriku, která se jmenuje Rady a návody. Chceme totiž do časopisu přidat víc toho, co má podle vašich ohlasů největší úspěch. A to jsou právě praktické rady a návody.


Počítač pro každého 17/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního sedmnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 17/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi hry Včelka Mája. Také jsme pro vás připravili téma „Více funkcí pro Windows“ – jde o 33 programů pro lepší a ovladatelnější Windows.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek