Cesta: Archiv vydání / 2007 / Počítač pro každého 17/2007 – úvodník


Počítač pro každého 17/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, do nového školního roku vstupuje Počítač pro každého v částečně nové podobě. Určitě jste si už všimli nového vzhledu stránky s obsahem. Připravili jsme však změny i v několika dalších rubrikách. Novou podobu dostala rubrika Novinky a rubriku Magazín jsme zrušili. Místo ní najdete v zadní části časopisu novou rubriku, která se jmenuje Rady a návody. Chceme totiž do časopisu přidat víc toho, co má podle vašich ohlasů největší úspěch. A to jsou právě praktické rady a návody.

Naším cílem je to, aby náš časopis byl především užitečný, ale také pěkný a přehledný. Nejde však jen o to, aby se líbil nám; samozřejmě musí vyhovovat především čtenářům. Napište nám prosím svůj názor na uspořádání a grafickou podobu jednotlivých rubrik. Nemohu slíbit, že všemi vašimi připomínkami a požadavky se budeme řídit. To ani nejde, názory jsou různé a požadavky často protichůdné. Pravděpodobně nestihneme na všechny vaše dopisy ani odpovědět, na to je nás v redakci málo, určitě nám však vaše dopisy (hlavně ty kritické) pomohou lépe poznat vaše potřeby. Při tvorbě časopisu se pak budeme snažit se jim co nejvíce přizpůsobit. A proto pište – těšíme se na vaše dopisy. E-mailová adresa je redakce@ppk.cz, poštovní adresa je Redakce PPK, Vogel Burda Communications, Na Florenci 19, 110 00 Praha 1.

Přeji vám pěkný závěr léta a úspěšný start do nového školního roku. Také připomínám blížící se uzávěrku naší soutěže o notebooky a další ceny od společnosti Lenovo. Podívejte se tedy na www.ppk.cz/lenovo a do 15. září nám pošlete příběh o tom, jak jste zničili, případně nezničili počítač.

Ivan Heisler, šéfredaktor

 

Tvorba www stránek