Cesta: Archiv vydání / 2007 / 23


Počítač pro každého 23/2007

Vánoce jsou tradičně spojeny s nákupní horečkou a přeplněnými obchody. Nabízí se tedy otázka, zda by nebylo rozumné nakoupit co možná nejvíce dárků v klidu domova. V PPK 23/2007 se tedy podíváme na zoubek nakupování na internetu a internetovým obchodům.


Počítač pro každého 23/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, s blížícími se vánočními svátky se děti těší na dárky, obchodníci na vysoké tržby a my ostatní zase na to, až bude po svátcích a pomine nákupní shon. Zcela bez nákupů se bohužel asi neobejdeme, ale při vhodném využití internetu můžeme alespoň omezit cestování a také ušetřit čas, zbytečně strávený v přeplněných obchodech.


obsah PPK 23/2007

Počítač pro každého 23/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třiadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 23/2007 – obsah CD

Na CD, které jako již tradičně dostanete s časopisem PPK zdarma, jsme jako bonus zařadili skvělou dobrodružnou logickou hru „Emilka Holubová: Montezumův poklad“. Emilka Holubová, čerstvá absolventka jedné z vysokých škol, konečně dosáhla své vysněné práce archeologa. Aby se však dostala až k bájnému pokladu, bude potřebovat vaši pomoc.


Počítač pro každého 23/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 23/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek