Cesta: Archiv vydání / 2007 / 22


Počítač pro každého 22/2007

PPK 22/2007 vychází v době, kdy zbývá šest týdnů do Vánoc, a je tedy ten pravý čas začít shánět dárky pro své blízké. Proto hlavním tématem tohoto čísla jsou tipy na vánoční dárky. Dalším rozsáhlejším tématem je spyware – jde o špionské programy a RSS kanály. V obou případech se dozvíte všechny potřebné teoretické informace a seznámíte se s praktickými návody.


Počítač pro každého 22/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, do Vánoc sice zbývá ještě víc než měsíc, ale většina z nás pravděpodobně už teď přemýšlí o tom, jaké dárky by našim blízkým udělaly největší radost. Je-li člověk, kterého chcete obdarovat, uživatelem osobního počítače, máte při výběru vhodného dárku z poloviny vyhráno. Počítačovým fandům se totiž každou chvíli něčeho nedostává.


obsah PPK 22/2007

Počítač pro každého 22/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvaadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 22/2007 – obsah CD

Na CD jsme zařadili velmi zajímavou budovatelskou strategickou hru. Její název zní Zoo Empire a napovídá, že si v ní můžete vybudovat vlastní zoologickou zahradu. Rodiče menších dětí jistě ocení, že jde o hru, která neobsahuje žádné násilí. Dále na CD najdete sbírku softwarových kalkulaček a programy pro stahování videí z populárního serveru YouTube.com.


Počítač pro každého 22/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 22/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek